2737
2739
کسی تو زندگیتون هست یا وارد میشه که شما قطعا ازش بهتری خودتون رو در برابرش کوچیک و کم ارزش نکنید... ...

وایییی چقد درستتتت دختر تازگیا کسی اومده ولی حس خوبی دارم بهش...یعنی اون فکرش ازدواج نیست؟

نه حرف عقل بزن باکسی نه لاف جنون که هرکجا خبری هست ادعایی نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وایییی چقد درستتتت دختر تازگیا کسی اومده ولی حس خوبی دارم بهش...یعنی اون فکرش ازدواج نیست؟

رسیدن در کار هست اما برابرش در دسترس نباش...طوری باش که که برای داشتنت حریص بشه

(من ملکه آبی پوش ملکه علم عشق و ثروت هستم)...فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
کسی تو زندگیتون هست یا وارد میشه که شما قطعا ازش بهتری خودتون رو در برابرش کوچیک و کم ارزش نکنید... ...

بنظرت شوهرم دوسم داره ؟خوشبخت میشم؟

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
2731
عزیزم اول خواست خدا بعدش اینکه قبل شوهرت به ارگاسم برس بعد شوهرت صددرصد بچت پسر میشه

عزیزم نشد واسه دختر دومم سه ماه سخت ترین رژیمو گرفتیم همه چچچچچچچچچچچی رو رعایت کردیم اما خدا نخواست و دختر شد

آرزو میکنم اون مشکلی که راجبش نمیتونین با هیچکس صحبت کنین حل‌شه :)  
لطفا بهم بگو ما تو این شهر میمونیم یا منتقل میشیم جای دیگه؟

هجرت دارین که خیلی هم براتون خوبه

(من ملکه آبی پوش ملکه علم عشق و ثروت هستم)...فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
2738
هجرت دارین که خیلی هم براتون خوبه

آخه نمیخوام..چقدر دلم گرفته😢😢

من فکر میکردم همیشه اینحا میمونم

هیچوقت کسی رو  قضاوت نکنید سرنوشت انقدر دنبالتون میکنه تا تو یه کوچه بن بست شما رو تو همون شرایط قرار بده🙂
بنظرت شوهرم دوسم داره ؟خوشبخت میشم؟

بله دوستون داره

فقط شما خیلی حساسی و این حساسیت گاهی همسرتون رو ازار میده

اروم باش

رسیدن در کار هست اما برابرش در دسترس نباش...طوری باش که که برای داشتنت حریص بشه

چکاوک جون میشه بگی وامم کی بهم میوفته؟ کی خونه اجاره میکنه شوهرم برامون؟

بله دوستون داره فقط شما خیلی حساسی و این حساسیت گاهی همسرتون رو ازار میده اروم باش

ممنون عزیزم باهاش خوشبخت میشم؟

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
2706