2737
2739
فرد بهتری وارد زندگیتون میشه...اصرار نکنید...چون احتمال پشیمونی براتون هست

چکاوکیییی حالا که فامیلم دراومدیم درمورد منم بگو کی ازدواج میکنم و شوعرم چیکارس

نه حرف عقل بزن باکسی نه لاف جنون که هرکجا خبری هست ادعایی نیست
میشه بگه نی نی من چیه؟

پسر

(من ملکه آبی پوش ملکه علم عشق و ثروت هستم)...فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چکاوکیییی حالا که فامیلم دراومدیم درمورد منم بگو کی ازدواج میکنم و شوعرم چیکارس

6 ماه اینده...

فقط قدر خودت رو بدون

(من ملکه آبی پوش ملکه علم عشق و ثروت هستم)...فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
دور از این مسائل اگ تازه اقدادم کردی ۶ ماه تا یکسال طول میکشه 

۶ ماهه تو اقدامم گلم

۵ ماه کیست داشتم الان یه ماهه بدون اینکه مشکلی داشته باشم تو اقدامم

❤❤❤❤❤❤ترک قیزلارین سالیقینا❤❤❤❤❤❤❤❤
2738
از کامنت من رد شدی😒

شما یک پسر تا سال اینده بغلتونه...ان شاالله

خخخ اعتقاد ندارم بخدا ولی نمیدونم چرا خیلییییی دوس دارم در این موردا بپرسم

به نظرم هیچوقت سراغ این چیزا نرو چون بعضیا حرفای منفی میزنن که فال میشه مثلا به اینجور ادما میگن بدکامی و فلان فکر کنم یه همچین چیزی

۶ ماهه تو اقدامم گلم ۵ ماه کیست داشتم الان یه ماهه بدون اینکه مشکلی داشته باشم تو اقدامم

چرا یبار بهت گفت بچه اولت پسره یبار گفت دختر😑

آرزو میکنم اون مشکلی که راجبش نمیتونین با هیچکس صحبت کنین حل‌شه :)  
2706