2733
2739
عنوان

لباس خواهرشوهر😡

1438 بازدید | 79 پست

سلام خانوما.من ی چن روزرفتم شهرستان خونه بابام مهمون.هروقتم میرم مادرشوهرم میادخونمون میمونه.ی کت دامن خاهرشوهرم ب من داده بودک بپوشم مهمونی مدتهاپیش ک باهم میحرفیدیم الان قهریم.مادرشوهرم اومده خونمون بدون اجازه ی من برداشته کت دامنوبرده داده ب خاهرشوهرم.منم ک اومدم خونمون یکراست رفتم ببینم کت دامن خاهرشوهرموبرداشته برده یا ن دیدم سرجاش نیس.گفتم محض احتیاط برم انباری رم نگاه کنم ببینم اونجاس ک کلاریختوپاش کردم بااین حالم دیدم نیس ک نیس زنگیدم ب مادرشوهرم گفت اره من بردم خیلی ناراحت شدم.بنظرتون حق دارم ناراحت باشم چون اصلاب من نگفته انگاری ک دزدیدم.بنظرتون برم بهش بگم ک چرابی اجازه ی من برده چون مال من نیس ک حق نداره بی اجازه ی من بره سرکمدم؟ی چن تاجمله یادبدین 🙏

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀

کلید خونتو به کسی نده 

راجع به کت دامن حرفی نزن ولی برو کلید رو ازش بگیر رو دیگه نذار بیاد بمونه 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تو باید زودتر میدادی...کار بدی نکرده که

طلبکاری هنوز؟😐😬

ما قدبلندا واژه ای به اسم "این" نداریم چون از ارتفاعی که ما نگاه می کنیم همه چی "اونه"😍 آقایون داداشم گوفته باشم اینجی کولوهومش باس ماس،این تاپیک اون تاپیک لایک کامنت ماس ماس، آبجیا فدامدا😁  نی نی سایت نیست که ننه سایته🤐..کوردم 🥰و اهل سنت🥰 افتخارمه.. کسی توهین کنه به شدت باهاش برخورد میکنم  پس احترامتو دوس داری  نگه دار اون لامصبوووو😒 اگه با نظرم مخالفی محترمانه بگو روسرما جا داری وگرنه بد رو با بدتررررر جواب میدم پس ریپلای نکن😊اگه نظرات  و عقایدمون باهم فرق داره دلیل بر این نیست که حق باتوعه و تو راست میگی شاید بااااورت نشه ولی فقط من یه آدم دیگه م همین😉.من از ۲۴ساعت شبانه روز ۲۰ ساعت گوشی دستمه وقتی جوابتو ندادم مثبت فکر نکن بدون باهات حال نمیکنم

خیلی راحت تو جمع بگو من وقتی نیستم دزد اومده خونمون. چون دیدم وسایلام جابجا شده و یه دست لباس هم از کمدم کم شده

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2738

همون موقع ک ز زدی گفتی شما برداشتی باید میگفتی چرا من نبودم رفتین سر کمدم

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
2706