2733
2739
عنوان

من به شوهرم خیلی گیر میدم

553 بازدید | 38 پست

خیلی چیزها رو حس میکنم نمیدونه هم با درستی و بیشتربا عصبانیت و دعوا بهش میگم

نمیدونم چیکار کنم

خواهرم میگه کارت اشتباهه

آهای ملتی که میخونید و تاپیک رو ترک میکنید همیشه لطفا نظر خودتون رو بگید

میشه واسه مادرم که فوت شدن صلوات بفرستید یا فاتحه بخونید🙏

نظری ندارم🥴⛷

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خیلللی اشتباه میکنی عزیزم

دوستان عزیز هرکسی رو لایک میکنم برای حاجتش یک صلوات خاصه حضرت زهرا(س) میفرستم🌻میشه واسه رسیدنم به آرامش صلوات بفرستی دوست گلم🙏اللهم عجل لولیک الفرج🌼
2738

منم همینجورم😑

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......

منم تحمل اینکه وقت و مکان مناسب بگم و ندارم درجا بروز میدم یا پیام میدم خواهرم همیشه میگه من خیلی ازناراحتیامو نمیگم ونمیزارم بفهمه زندگیو به کاممون تلخ نمیکنم ولی من میگم دوست ندارم کوچکترین دلخوری تو دلم بمونه باید صاف باشم باهاش

2706