2737
2734
انشاالله ک ب همه خواسته های دلت برسی❤️

ممنون دوستم همچنین❤

{قیامت بی حسین غوغا ندارد،شفاعت بی حسین معنا ندارد،حسینی باش که در محشر نگویند،چرا پرونده‌ات امضاء ندارد}یاامام حسین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
😂😂😂 من شنیدم تو بارداری کلا هاله سینه تیره میشه😂 ایشالا اول سالم باشه بعدم همونی که میخوای😂

اوهوم منم اینو شنیدم 

انشالله 🙈

برای دخترم دعاکنید صلوات بفرستید واینمیسه ،راه نمیره، دخترم‌ باتمام وجودم دوستدارم ❤️
2740

حق داری استارتر کنجکاوی بدونی

ولی از من می شنوی فقط برا سلامتیش دعا کن

منم‌خیلی فک میکردم که بچه م چیه

از فکر وخیال زیاد بعضی شبا خوابم نمی برد

رو تخت سونو رو تصور میکردم

بالاخره رفتم سونو دادم

در کمال ناباوری گفت بچه تون قلبش از کار افتاده اونم ۴ هفته ی پیش

و با ناراحتی غیرقابل توصیفی سقطش کردم

کن لما لا ترجو أرجى.....امام على عليه السلام : به آنچه اميدش را ندارى اميدوارتر باش؛ زيرا كه موسى عليه السلام رفت كه براى خانواده اش آتش برگيرد اما [در آن جا] خداوند عزّ و جلّ با او به سخن در آمد و او پيامبر برگشت .(در نا امیدی جای بسی امید است)
آزمایش ادرار و جوش شیرین و انجام بده دقیق معلوم میشه 

من انجام دادم هیچی نمیشه ن کف میکنه ن ترک ترک میشه همونطوری میمونه 

برای دخترم دعاکنید صلوات بفرستید واینمیسه ،راه نمیره، دخترم‌ باتمام وجودم دوستدارم ❤️

ان تی احتمالا درست گفته 

باورت میشه هفته هشت دکتر سونو از روی ضربان قلب گفت بچه م پسره هفته هجده بودم رفتم گفتن درسته 

ایشاله نی نی ت سلامت بدنیا بیاد مبارکت باشه ولی آدم دل تو دلش نیست تا ندونسته چیه بچه عزیزم

مردم میگویند درد کشیدن آدمی را شریف وپاک میکند این دروغ است درد کشیدن آدمی را بی رحم میکند
2706