2733
2739
وییی جدی میگی؟؟؟😍

اره من اصلا پیامای بالایی هم نخوندم بعدش که نوشتم دختره رفتم بالا پستای دیگه رو خوندم نوشته بود ان تی دادی احتمالش دختره خودم 2تا دختر دارم یه پسر علایمش رو میشناسم اگه بالا بیاری دختره اگه فقط ویار حالت تهوع باشه پسره پسر امکانش هست مثلا کلا پنچ شش بار استفر کننند

خدایا شکرت❤وزن فعلی67 🌺وزن هدف57🌺 عضو گروه ابی💙💙 
اره بچه اولمه.خودم دختر دوس دارم البته سلامتیش از همه چیز مهم تره😁

انشاالله هرچی هست سالم باش فقط

{قیامت بی حسین غوغا ندارد،شفاعت بی حسین معنا ندارد،حسینی باش که در محشر نگویند،چرا پرونده‌ات امضاء ندارد}یاامام حسین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من هم مثل شمام تقریبا هم علائم پسر دارم هم دختر. شوری و ترشی خیلی دوست دارم ولی شیرینی هم میخورم (ا ...

وای دقیقااا اصلا نمیشه به علائم اعتماد کرد

لینک چنلم      https://t.me/twitteri_mood
اره.چطورمگه؟

چون من شنیدم که اگه شکم کاملا معلوم باشه

اکر از پهلوها چاق باشی پسره اگر از جلو تپل باشی دختره

شایدم برعکسه ها نمیدونم😂

اون لحظه که داری فیلم میبینی موسو تکون میدی تا بفهمی چقدش مونده،از لحاظ روحی یه همچین آپشنیو برا زندگیم نیاز دارم🙃
اره من اصلا پیامای بالایی هم نخوندم بعدش که نوشتم دختره رفتم بالا پستای دیگه رو خوندم نوشته بود ان ت ...

من دوبار کلا استفراغ کردم . بو بهم بخوره عق میزنم 

برای دخترم دعاکنید صلوات بفرستید واینمیسه ،راه نمیره، دخترم‌ باتمام وجودم دوستدارم ❤️
2740
نه دیگه هفته ۱۷ ام تموم میشه چهارشنبه میرم آنومالی انشالله

بسلامتی 

انشاالله سالم باش

{قیامت بی حسین غوغا ندارد،شفاعت بی حسین معنا ندارد،حسینی باش که در محشر نگویند،چرا پرونده‌ات امضاء ندارد}یاامام حسین
وای منم منم الان ب شوهرم گفتم بریم سونو گف نه ولش

الان چه سونویی میخاستی بری اخه😂😂😂

من اگه بگم شوهرم باکله قبول میکنه ولی گفتم تازه انومالی میرم هرچند اصلا تحمل ندارم تا اون موقع😁

لینک چنلم      https://t.me/twitteri_mood
الان چه سونویی میخاستی بری اخه😂😂😂 من اگه بگم شوهرم باکله قبول میکنه ولی گفتم تازه انومالی میرم ه ...

همینطوری چکاپ بعد بگم جنسیتش چیه 😂😂😂

برای دخترم دعاکنید صلوات بفرستید واینمیسه ،راه نمیره، دخترم‌ باتمام وجودم دوستدارم ❤️
2706