2737
2739
عنوان

از چاقی خسته شدم...اسلیو کنم؟

1754 بازدید | 92 پست

شوهرم یه سره مسخره ام میکنه...همین رفتارش باعث شده اعتماد بنفسمو از دست بدم.نتونم رژیم بگیرم...دیگه دوست دارم یا بمیرم یا لاغر شم...هر رژیمی رو شروع میکنم فقط 2 هفته میتونم ادامه بدم.

اسلیو ضرر داره؟

یه صلوات برای حل مشکلاتم میفرستین؟

:(

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اسلیو معده؟

منتظر اتفاقای خوبم.خداجونم مرسی😍آقایون درخواست دوستی ندن😒😒✋🏻✋🏻گول دعانویسایی ک اینجا معرفی میکنن رو نخورررید اینا کلاهبرداررررن خودم سرم کلاه رفته ک میگم اسم یکیشون شبنم سلطانی سنگ سفیدی  هست

از لجش خودتو برسون به بالای ۱۰۰ کیلو  

نه شوخی انقدر باربی شو تا چشش دراد اما با رژیم و ورزش

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 
2738

والا شوهر یچیز منو مسخره کنه خودمو میکشم که دیگه اون چیز از بین بره

من یکم شکم دارم هی بهش میگم بگو این چه شکمیه داری و فلان تا انگیزشه اب کنمش ولی نمیگه میگه دوسش دارم😨

✌️یه دختر نباید اروم باشه باید شیطون و شر باشه😎 ️              
نمیدونم سرچ کن ببین عوارض داره.ولی بعدش باید با جراحی پلاستیک پوستهای اضافه رو برداری اگر با هزینه م ...

نه پول ندارم...طلا بفروشم برم عمل کنم.

یه صلوات برای حل مشکلاتم میفرستین؟
2706