2737
2734
عنوان

خانومای عزیز میشه بیاین😕

155 بازدید | 13 پست

خواهرم ۱۸سالشه مجرد کیست ساده تخمدان داره که زودآب میشن همیشه

ولی نی نی سایت رو خوندم دیدم علائمی گه این داره سردی رحم هستش زیردلش همیشه یخ خونریزیش کم و اکثرا بصورت لخته هست

برای درمان رحم سردچیکارکنه چیابخوره ؟

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

رودانی:

لینک درمانگاه

http://eitaa.com/joinchat/3139829781C3c9a240c88

هزینه ی ویزیت

دعا برای ظهور  امام زمان عج و دعوت از دوستانتون به گروه

درمان شدگان نتیجه را اعلام کنند

کانال طب ایرانی اسلامی

@davairislami

خرید داروها @davateb

بیا ایتا از متخصص طب اسلامی بپرس

خب ببر دکتر

میره دکترمیگه هیچیت نیست این کیست ساده هست😑

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤
2738
رودانی: لینک درمانگاه https://eitaa.com/joinchat/3139829781C3c9a240c88 هزینه ی ویزیت دعا برا ...

مرسی عزیزم

سلام عزیزم به نظرم بره دکتر بهره طب سنتی هم پیگیر باشین راهکارای خیلی خوبی دارن

بردیم دکتر گفت این کیست ساده هس چیزی نیس حتی گف بااین میتونی حامله شی😐

رازیانه نخوره گلم چون ممکن خدایی نکرده هورمون شیردهیش بالا باشه ضرر داره 

سیاه دونه وعسل بخوره صبح ناشتا یه قاشق مربا خوری 

موقع پریودی هم زیر دل وکمرشو با روغن سیاه دونه ماساژ بده بعدش با شال ببنده 

موقه پریودی هم حموم کمتره بره  نوشابه دوغ وماست چیزایی که طبع سردداره نخوره

اگه امکانش هس سه روزا اول پریودی روزی 4 یا 5 قاشق کاچی درس کنیید بخوره

انشالله که خوب بشه من ودورو بریام خیلی نتیجه دیدیم ازین کارا حتما انجام بده ضرر نمیکنه 

اَللّهُمَ صَلٍ عَلي مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ  

سیاه دونه وعسل همیشه صبح ناشتا بخوره من وخونوادم هرروز صبح میخوریم حتی واسه عفونت هم خوبه 

من حتی به شوهرمم میدم بخوره 

اَللّهُمَ صَلٍ عَلي مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ