2737
2739
عنوان

من ازوقتی باردارشدم ازشوهرم خیلی سرد شدم ازش متنفرم شدم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 937 بازدید | 65 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

یادمه بچگیام مامانم خواهرمو باردار بود 

اصلا دلش نمیخواست تو خونه باشم همش ۱۲ سالم بود فکرکنم بخدا حتی الکی بلند میشد منو کتک میزد فوری هم عذاب وجدان میگرفت هرکی میومد خونه بابام مامانم ک باهاش حرف میزد مثلا دختر عمو وخاله و...میگفت دست خودم نیس فقط دلم میخواد بزنمش ازش بدم میاد طفلی هیچ کاری نکرده فقط من ازش بدم میاد میزنمش بعدش عذاب وجدان میگرم اونا میگفتن ویارت ب دخترت افتاده 😐خلاصه خواهرم بدنیا اومد مامانم دوباره خوب شد فقط تا اخرین لحظه حاملگی انگار خارتو چشمش بودم .

خواهرمم بدنیا اوند کپی خودم حتی رفتاراش خخخخخ مامانم میگفت اینقدر اذت بدم میامد ک این شبیه خودت شد

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
من شوهرم ميرفت سر كار گريه ميكردم خيلي ناراحت بودم ميومد ديگه گل از گلم بازميشد چه مرگم بود خدا ميدا ...

من قبلا اینجوربودم الان وقتی نیست ازخوشحالی میخام خودکشی کنم😂

مامان کوچولوی متولد۸۰ام😍😍😍
من شوهرم ميرفت سر كار گريه ميكردم خيلي ناراحت بودم ميومد ديگه گل از گلم بازميشد چه مرگم بود خدا ميدا ...

😂😂😂نه من مثل قبلم 

فقط امروز دوست دارم لهش کنم 

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜
2706