2703
2553

دیگه اصلا دوسش ندارم واسم غریبه اس حساس شدم تمام بدیهای خونوادش مدام توذهنمه بدیهای خودش اصلا دلم نمیخادببینمش حالم ازش بهم میخوره دلم میخاد بچم ک ب دنیااومد بردارم برم ازش دورشم یا اون بره ازمادورشه خسته شدم خییییلی الان دوماهه اینجورشدم  حتی شمارشم پاک کردم ازگوشیم اصلا دلم نمیخاد بیادخونه یا باش حرف بزنم باش غذا بخورم یدفعه بچم جای اونو توقلبم پرکرد و پرازکینه ونفرت شدم ازش چیکارکنم😔نمیتونمم برم مشاوره 

مامان کوچولوی متولد۸۰ام😍😍😍

😕😰یا خدااااا این دیگه چه مدلیشه؟؟؟

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بهت قول میدم نی نی کپی شوهرت میشه 😆😆😆بعضیا تو بارداری از یکی بدشون میاد ومتنفر میشن و اتفاقا نی نی تو شکمش شبیه اونی میشه ک ازش بدش میامده خخخ

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
2714

دیگ تا این حد نوبره😐

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
2706