2737
2734
به چه معنی؟ اخه به نظرم واسه انتخاب اسم ادم باید حواسش باشه به زبونای دیگه هم معنی بدی نداشته باشه

معنیشو نمیدونم والا.تو فارسی همون هوار هس اما تو ترکی ما ب داد وفریاد میگیم قیشقریق ک همون قشقرق هس

هر جا تاپیک لاغری بود منم تگ کنین لطفا.ممنون میشم .
منم ۹۳عقدکردم ۲۱مهر،عیدغدیر.شما چ ماهی؟منم اگه نی نیم زنده بودالان یکسالش بود.

من سال ۹۳ 

۴ مهر عقد کردم سالروز ازدواج حضرت علی وفاطمه.

۱ آذر ۹۴ اومدم خونه خودم .ولی دیر اقدام کردم سال ۹۶ 

الان پسرم ۲۲ ماهش است.

خیلی ناراحت شدم واستون حتما قسمت نبوده انشالله ب وقتش خدا یه نی نی سالم وصالح بهتون میده ،خدا هیچ وقت بنده هاشو ناامید نمیکنه حتما حکمتی بوده 🌺

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من سال ۹۳  ۴ مهر عقد کردم سالروز ازدواج حضرت علی وفاطمه. ۱ آذر ۹۴ اومدم خونه خودم .ولی دیر اق ...

من ۱۷اردیبهشت۹۵ عروسیمون بود،چون زنعمومنوشوهرم باهم فوت کرده بودن منتظرسال نشستیم،من۹۷اقدام کردم

خدابراتون نگهش داره زیرسایه مرتصی علی و پدرومادرش بزرگ شه،ناراحت نشین چن روزه عقب انداختم فک کنم خدا باز بهم ی لطف دیگه کرده.ی نظردیگه انداخته.

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
2731
من ۱۷اردیبهشت۹۵ عروسیمون بود،چون زنعمومنوشوهرم باهم فوت کرده بودن منتظرسال نشستیم،من۹۷اقدام کردم خد ...

چقد خوب انشالله ک همینطوره  و ازخدا میخواد سالم بدنیا بیاد واولاد صالحی واستون باشه😍😍

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
چقد خوب انشالله ک همینطوره  و ازخدا میخواد سالم بدنیا بیاد واولاد صالحی واستون باشه😍😍

ممنونم مهربون،ان شاءالله.ازدعای خیرت متشکرم،همچنین بچه های شما.

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
اسمی ک من میزارم هم زیادی جدیده هم کوردیه ولی هر کاری میکنم دلم نمیاد ب هیچکی بگم😐😐😐

مطمئن باش اسمی هست که از صد نفر یه نفر هم نمیپسنده چون اسم سلیقه ایه و خیلیییی سلیقه ها متفاوته

پس خودتو اذیت نکن😂😂😂

خدایا مراقب این فسقله تو دلم باش🥺
2740
اونوقت فک کن پسرات طلبه یا مداح بشن اسمشون همخوانی نداره با شغلش حاج اورهان 😂😂من شوهرم روحانیه دوت ...

اتفاقا جدخودم روحانی بود البته بلانسبت همسر شما نه از این روحانی نماها .اتفاقا عموشون گاهی مداحی میکنه تومجالس خصوصیمون اسمش بهزاده .من دوست دارم انسان باشن دردرجه اول فرد مفیدی برای جامعه باشن حق کسی و پایمال نکنن دل کسی و نشکونن بین بنده های خدا حتی با نگاهشون تمایز قائل نشن بعدازهمه اینا هرشغلی دوست داشتن میتونن انتخاب کنن 

خدایا خودت راه درست و سر راهمون قرار بده 
چه جالب منم أمير حسين دوس دارم گفتم همه مسخره كردن

چرا مسخره کن وا!!از این اسمای اجق وجق که خیلی بهتره😏

یا رب دل یارم پراز غم نکنی        با تیر قضا قامت او خم نکنی     ای چرخ فلک تورا به قران سوگند    یک مو زسر عشق جانم کم نکنی😍😍
2706