2733
2734

خیلی ساله با شوهرم نمیرم که حرص نخورم سلیقمون یکی نیست و هی میگه خسته شدم توقع دارم اولین مغازه خرید کنی برگردی خودم هر۴ماه یباربرای خودم میخرم

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خیلی ساله با شوهرم نمیرم که حرص نخورم سلیقمون یکی نیست و هی میگه خسته شدم توقع دارم اولین مغازه خرید ...

شوهر منم حوصله گشتن نداره برا خودشم از اولین مغازه هم لباس بیرونی هم لباس زیر هم ادکلن میخره هم جوراب .بعد من باید همه مغازه ها رو بگردم از هر کدوم ک نقطه دور از همن انتخاب کنم

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
2738

سه چهار ماهی یه بار 

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢

من بدم میاد با شوهرم برم خرید، اونم همش اصرار داره با خودش برم چون فکر میکنه من گرون میخرم و سرم کلاه میره 😑 منم قایمکی میرم میگردم میخرم بهش میگم از سرکوچه مامان اینا خریدم 😁 تازه نصف قیمتم میگم غر نزنه

2706