2737
2739
عنوان

بین بگین من مقصرم یا شوهرم دارم دیوونه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 792 بازدید | 73 پست
اگه شوخی بود بهم میگفت شوخی کردم...اخه میدونه من چقدر حساسم...من موقع خواب واقعا شوخی ندارم باهاش خو ...

از دیدگاه مردا این کارا شوخیه 😆

نمیدونم از کجا پیدات شد   توجاییکه همه چی دراماتیک باشه.     فکرشم نمی کردم بشه باتو.      رابطمون انقدر رمانتیک باشه.  اگه دوست داری یک فاتحه برای مامانم بفرست😥مرسی ازتون😘. کنکوریای تجربی سوالی دارین درخدمتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم میخواسته شوخی کنه زدی تو ذوقش رفته تو خودش شماهم اولش حق داشتی ولی یکم که گذشت وخوابت پرید چ ...

اخه اصلا جوابمو نمیداد..انگاری از قصد اینکارو کرده واقعا هم میدونه من اگه به صدای گوشی هم بیدار شم عصبانی میشم چه برسه به گاز...

صد در صد شوهرتون.من تو بیدلری گازم بگیره سگ میشم چ برسه ب خواب..نمیدونم کدوم کشور بود اونجا بیدار کردن کسی ک خوابه جرم محسوب میشه..بعدشم ادم بد از خواب بیدار شه تا اخر روز سردرد میگیره.بعدشم احتمالا خواسته شوخی کنه ولی بهتر بود بهت توضیح بده

هر جا تاپیک لاغری بود منم تگ کنین لطفا.ممنون میشم .
2731

معلومه حق با توعه 

دیوونه اس که گازت گرفته 

اینجا به خانوم فقط بخاطر اینکه شوهرشو بیدار جرده بود اونم با معریونی کتک خورده بود 

من بودم بدتر از شما. فتار میکردم خواب خیلی مهمه برام

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد

وا.خب خواسته شوخی کنه دیوونه ای ها..شوهرمن باازاین بدترها ازخواب بیدارم کرده قربون صدقه هم. رفتیم وکیفشو بردیم

تیکر بارداری نیست تیکر ازکمپ بیرون اومدن شوهرمه .میشه براش دعاکنید ؟دعاکنید اون روز بیاددنبالم یابهم زنگ بزنه که زندگی جدید وباارامش وپاکی رو شروع کنیم😔
2738
خاس یه شیطنت هیجانی بکنه تو هم یه داد میزدی میکفتی دیگه این کارو نکن نه اینگه این همه جیغ و داد کن ...

بار ها بهش تذکر دادم موقع خواب شوخی نکن باهام...خودشم میدونه سر این موضوع روانی میشم 

وای چه وحشتناک وسط خواب سکته نزدی؟

پنج دقیقه کلا مات بودم بعدش برگشتم دوباره به حیات😆😆😆😅

نمیدونم از کجا پیدات شد   توجاییکه همه چی دراماتیک باشه.     فکرشم نمی کردم بشه باتو.      رابطمون انقدر رمانتیک باشه.  اگه دوست داری یک فاتحه برای مامانم بفرست😥مرسی ازتون😘. کنکوریای تجربی سوالی دارین درخدمتم
حتما گشنه بوده دیر از خواب بیدار شدی بهش صبحانه نرسیده اونم اینجوری تلافی کرد ه😋😋😛😛 حیونی دلم بر ...

به خدا دو ساعت قبلش بلند شدم صبحانشو اماده کرده بودم و چیده بودم

2706