2733
2734
عنوان

بین بگین من مقصرم یا شوهرم دارم دیوونه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 792 بازدید | 73 پست
وااای انقد گریه کردم که نگوووو

حق داری والا، شوهرم یه بار شروع کرد به قلقلک من، من تو قلقلک اصلا نمی‌خندم فقط جیغ میزنم. حس بدی برام داره. اون موقع تو یه خونه کوچیک بودیم که صدا راحت می‌رفت تو خونه همسایه. من نمی‌تونستم جیغ بزنم هی بهش گفتم قلقلک نکن بدم میاد. اونم هی ادامه میداد تا آخر خودمو از دستش نجات دادم و نشستم گریه کردم. از اون به بعد دیگه شوخی خرکی باهام نمیکنه

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
وقتی بیدارم شوخی میکنه گاز میگیره و اذیت میکنه و هیچی هم نمیگم ولی بابا اخه موقع خواب...به خدا همه م ...

پس وقتی از روحیات شما اگاهه ومیدونه حساسی کارش درست نبوده حالا اومد اصن به رو خودت نیار  شوهرتم دیگه فک نکنم تکرار کنه😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کولی بازی دراوردی دیگ.

بحث کولی بازی نیس...بحث حساس بودنه.. وقتی میدونه حساسم چرا خب اینجور شوخیا رو میکنه که کار به اینجا برسه مگه شوخی قحطه بعدشم میدونه واقعا کنترلمو از دست میدم و تا چند روز سر درد میکشم

حق داری والا، شوهرم یه بار شروع کرد به قلقلک من، من تو قلقلک اصلا نمی‌خندم فقط جیغ میزنم. حس بدی برا ...

به خدا اگه با خنده بیدارم کنه یا قلقلک بده ناراحت نمیشم و اتفاقا میخندم فقط بدم میاد با ناراحتی از خواب بیدار بشم‌...

الان انقدر سر درد دارم که نگو چند روز زمان میبره تا خوب بشم 

2731
پس وقتی از روحیات شما اگاهه ومیدونه حساسی کارش درست نبوده حالا اومد اصن به رو خودت نیار  شوهرتم ...

از همین هرصم گرفته که میدونه بدم میاد و اینکارو انجام داده و زندگی رو زهرمار کرده

به خدا اگه با خنده بیدارم کنه یا قلقلک بده ناراحت نمیشم و اتفاقا میخندم فقط بدم میاد با ناراحتی از خ ...

حالا پاشو برو یه چایی یا قهوه بخور یه مسکن هم بخور. فکر نکنم دیگه کارش رو تکرار کنه.

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
حالا پاشو برو یه چایی یا قهوه بخور یه مسکن هم بخور. فکر نکنم دیگه کارش رو تکرار کنه.

بدبختی اینه که میدونم بازم تکرار میکنه و از این حجم از بی شعوریش بدم میاد...به نظر من دست رو نقطه ضعف کسی گذاشتن اوج بی شعوریه

2738
بیدارمیشدی قربون وجونش میرقتی حال میکردید 😝😝الکی امپر چسبوندی

بابا به خدا رو این موضوع حساسم و خودشم میدونه بار ها ازش خواستم با ناراحتی و دعوا و اینجور برخوردا از خواب بیدارم نکنه و خودشم میدونه واقعا عصبانی میشم کنترلمو از دست میدم ولی باز به کارش ادامه میده

[QUOTE=138873818]بحث کولی بازیه اتفاقن.از حد گذشتی.ولی الان نمیخوای قبول کن

هر ادمی روی یه موضو عی حساسه  و متاسفانه منم روی خوابم حساسم...پس چرا تو حالت عادی باهاش این برخوردا رو نمیکنم...و با اینکه میدونه من حساسم و اذیت میشم سر درد وحشتناک میگیرم باز اینکارو کرد

خب وقتی توخوابی اون رابطه بخواد چی کارکنه چرا بی جنبه بازی درمیاری

وااااااا...مگه بیداری رو ازش گرفتن؟؟؟؟والا پا به پاش بیدارم همیشه تا بیدارم میتونه هر کاری داره رو بهم بگه نه وقتی من خوابم بیدارم  کنه بدون امادگی ازم رابطه بخواد...