2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا؟😀 عجیبه چندین نفرم اینجا قبلا بهم گفتن استرس میگیرن با نام کاربریم😂ی نفر ک گفت تپش قلبم میر ...

ن خیلی قشنگه

حتی من ب اینکه این اسمو بذارم رو دخترم هم فکر کردم

تا اطلاع ثانوی ب نشانه پیروزی فقط لبخند میزنم😁😂😂😂😂😂😂✌✌....ولایت پیروز است هرکی دروغ بگه نابود است.... .گفتم در جریان باشید...تیکر بارداری نیس..انقدر کج نزن😂😉انقدر تو تاپیکام و پستام وول نخور لایک نکن آفتاب پرست😉✋من تورو شناختم دلقک😋
2742
ای جونم، قربونت💙😍💙😍

خدانکنه ❤️

🌹😍❤️🌹😍❤️🌹😍❤️🌹😍❤️🌹😍❤️🌹😍❤️🌹😍❤️🌹😍❤️🌹😍❤️🌹😍❤️🌹😍❤️🌹😍❤️🌹😍❤️🌹😍❤️🌹😍❤️🌹😍❤️🌹😍❤️🌹😍❤️🌹😍❤️🌹😍❤️🌹😍❤️🌹😍❤️🌹😍❤️🌹😍❤️🌹😍❤️🌹😍❤️🌹😍❤️🌹😍❤️🌹😍❤️🌹😍❤️🌹😍❤️🌹😍❤️🌹😍❤️🌹😍❤️🌹😍❤️🌹😍🌹😍❤️🌹😍❤️🌹😍❤️🌹😍❤️🌹😍❤️🌹😍❤️🌹😍❤️🌹😍❤️

میشه برای رسیدنم به بزرگترین آرزوم دعا کنید 🙏❤️                            
2738
ن خیلی قشنگه حتی من ب اینکه این اسمو بذارم رو دخترم هم فکر کردم

اتفاقامنم تو این فکر بودم قبلا😁

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
خدانکنه ❤️ 🌹😍❤️🌹😍❤️🌹😍❤️🌹😍❤️🌹😍❤️🌹😍❤️🌹😍❤️🌹😍❤️🌹😍❤️🌹😍❤️🌹😍❤️🌹😍❤️🌹😍❤️🌹😍❤️🌹😍 ...

😍💙😍💙😍💙😍💙😍💙😍💙

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 
😄😄😄😄 سلام عشقم چطوری؟؟ از فردا جفتمون مورد عنایت نی نی سایتی ها قرار میگیریم 😂😂

داغونمون میکنن به خدا😂😂😂😂

چه خبرا نیستی شما 

نمی بینمت

اگه نوشتم 14 سالمه میخوام همیشه یادم بمونه اون سن چه اشتباهی کردم که کل زندگیمو تحت شعاع قرار داد و آیندمو نابود کرد.  
نت ندارم بیام گلم خبر سلامتی تو چه خبر 😍😍😍

ماهم علاف

کرونا و تابستون و یک دماغ گنده دیگه 😂😂😂😂 که پول عملشو ندادی بهم

اگه نوشتم 14 سالمه میخوام همیشه یادم بمونه اون سن چه اشتباهی کردم که کل زندگیمو تحت شعاع قرار داد و آیندمو نابود کرد.  
2706