2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من کی باردار میشم

و خدا چندتا بهم بچه میده؟؟

منتظر جوابتان هستم‌.

ممنونم🌷

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 
2728

بااینکه به حس ششم اعتقادی ندارم اما برای باورکردنش بگو بابابزرگم خوب میشه یانه من. عاشقشم زیاد تحمل اذیت شدنشو ندارم با نبودنش وقتی سفره بدون بابابزرگ.میندازیم انگار دارم سم تو گلوم میکنم

تا تاریخ 99/9/9بهترین اتفاق زندگی من میوفته وبه آرزوم میرسم

میشه بهم بگی من با پسرخالم ازدواج میکنم یا نه؟حسش به من چیه؟اون واسطه ای که برای ازدواجم فرستادیم کارمو درست میکنه؟

خدایا قربونت برم نگذار هیچ آرزویی آرزو بمونه آرزوی همه رو برآورده کن میدونم که میتونی و منتظرم که این کاررو بکنی میدونی تو دلم چیا میگذره🙏🙏
2738