2733
2734
من وقتی قرآن میخونم با معنیاش آروم میشم و همچنین بنظرم نماز شب مث داروی ارامشه در روز فقط کافیه یه هفته امتحان کنی ,معتادش میشی خیلی حس خوبیهههه
دل های پاک خطا نمیکنن ... سادگی میکنند و امروز سادگی پاک ترین خطای دنیاست ....
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

پیاده روی رفتن به ی رستوران به همراه اونی که دوستش داری قدم زدن در کنار دریا یا رودخانه خروشان نگاه کردن به اسمان شب قدم زدن روی برفها یا روی برگهای پاییزی کلا پی بردن و دیدن به نشانه های خدا ارامشبخشه
الحمدلله رب العالمین ...
2728
سلام, اول با یاد خدا, بعد هم اینکه میدونم شادی و غم این دنیا پایدار نیست. البته من هم گاهی یادم میره و نا ارام میشم, ولی به خودم تذکر میدم بعدش. ارامش نعمت بزرگیه, و اینکه بتونیم به دیگران هم ارامش بدیم نعمت بزرگتر.
جان زنده دلان سعدیا که ملک وجود***نیارزد آنکه دلی را زخود بیازاری.
2740
من تازگی ها وقتی در موقعیت سخت قرار میگیرم, به خودم میگم:عالیه خانم ایا میدونی که فردا یاسسال دیگه میخوای زنده باشی؟ و جوابم اینه:نه. پس الان رو خوب زندگی کن.
جان زنده دلان سعدیا که ملک وجود***نیارزد آنکه دلی را زخود بیازاری.
بارانی بدون هیچ مقدمه ای امشب نماز شب بخون حتی اگه نمازهای واجبتو نخوندی تا الان اونوقت فردا بیا بگو باور کن نتیجش معجزه اس حتی یکبارش هم جواب میده
دل های پاک خطا نمیکنن ... سادگی میکنند و امروز سادگی پاک ترین خطای دنیاست ....
2706