2733
2734
عنوان

به نظرتون‌ میاد منت کشی یا تموم شد؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 474 بازدید | 36 پست
شما اولا سوال درست بپرس .بعد سر‌ حقوق نه برنامه ریزی کردیم که چه چیزایی خریده بشه بعد دوسال باهم دوس ...

عشقم اون این کارا رو کرده شما خسته بشی بیخیالش بشی خودشم خوب میدونه که هیچ دختری اینجوری زندگی نمیکنه بهتر از همین الان شناختیش به نظرم بازم اومد سمتت اصلا رابطتو ادامه نده چون بدجور تو دردسر و پشیمونی میافتی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نخیر‌ برای خودشون .من اونقدر دارم که نیازی نداشته باشم‌.خوبه تایپک‌ قبل یک نگاه بندازید‌.چیه که برای ...

والا عزیزم چرا باید برم تمام تاپیک هاتون رو بخونم ؟ تاپیکی که الان زدید رو خوندم  و سوالم رو پرسیدم ، امتحان تاریخ که نمیگیرید اول تمام فصل ها رو مرور کنم بعدا سوال بپرسم . چرا انقدر عصبانی ، برای ماشین خریدن دوست پسرتون انقدر حرص میخورید؟

سلام😊 
2731
والا عزیزم چرا باید برم تمام تاپیک هاتون رو بخونم ؟ تاپیکی که الان زدید رو خوندم  و سوالم رو پر ...

خب پس شما‌ هم بر اساس  همین تایپک‌ زده  شده جواب بده متوجه هم نشدی زوری نیست نظر نده خود کسی که تایپک‌ زده این قدر دلش پر که می خواد حرفاش بزنه .

2738
حس میکنم خیلی الان عصبی هستی چون زود از حرف کاربرا ناراحت میشی

چون بعضی ها واقعا خیلی حرف های ناراحتی میزنند و سوالات بی جا .مثلا اگه به عنوان دوست پسر بود چرا دو خانواده ها خبر دارند .چطور برای خرید و... برنامه ریزی کردیم که وسایل هارو کم کم بخریم که بعدش دچار مشکل نشیم. بعد گفتم به نظر تون میاد یا نه .کسی اگه می خواد جواب بده جواب سوال میده .دیگه سوال پرسیدن نداره یا تایپ های قبل رو بخونه اگر خیلی دوست داره بفهمه چه خبر 

چه بی فرهنگ

بی فرهنگ شمایی ک تاپیک نظرسنجی میزنی بد با همه اونایی ک نظر میدن دعوا داری😂🖐

وقتی یادم میوفته کیا تو زندگیم برام مهم بودن ، سرم میگیرم بالا تُف میکنم تو اسمون تا برگرده تو صورتم :/
بی فرهنگ شمایی ک تاپیک نظرسنجی میزنی بد با همه اونایی ک نظر میدن دعوا داری😂🖐

اگه عقل داشته باشی  نظر هارو بخونی  اونایی‌ که جواب دادم مثل تو که خودت تایپ‌ میکنی  جواب نظرسنجی نیست .بیسوادی دیگه 

2706