2410
2553

دیروز تایپ زدم پسر هرچی پول داشت‌ داده به خانواده و توقع داره من با این که حقوقش خوبه با نداری زندگی کنم و توقعاتم‌ کلا بیارم پایین .در صورتی که توقع یک ماشین 206تیپ دو  و چندتا وسایل خونه اونم کسی که حقوقش کم‌ نیست توقع بالایی‌.عصبی شدم هرچی دلم خواست بارش کردم و  هردو‌  بلاک کردیم .البته مامانش هم قبل کرونا نیومد که حداقل خانواده ها باهم آشنا بشود کلا دلم گرفته .حالا به نظر تون خودش میاد یا کلا تموم شد ؟؟چون من نمیرم‌ منت کشی. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عزیزم اینو بدون که اون رسما دبه کرده

و قصدش ازدواج نبوده اگر میبود خانوادش میومدن جلو این یک و دوما واسه زندگی خودش با حقوق خوبی ک داره جلوت ننه من غریبم بازی نمیکرد

نری منت کشیااااا

🌷زشت است که شاعر وسط خواندن یک شعر .... با آمدن واژه ی "برگرد" بگرید🌷
شما هنو خواستکاریت نیومده سر حقوقش باهاش دعوا کردی 

شما اولا سوال درست بپرس .بعد سر‌ حقوق نه برنامه ریزی کردیم که چه چیزایی خریده بشه بعد دوسال باهم دوستیم  فکر نکنم اینارو بعد ازدواج و... گفت که بعدش دعوا باشه و طلاق گرفته بشه .سنتی‌ که نیست 

2714
عزیزم اینو بدون که اون رسما دبه کرده و قصدش ازدواج نبوده اگر میبود خانوادش میومدن جلو این یک و دوما ...

عمرا بدم. الان انگاری به مامان جونش‌ گفته هر روز میگه کی بیایم منم دلم صاف نشده .گفتم وقتی کرونا رفت حتی گفتم شاید جوابم منفی باشه چون من نفر سوم تو زندگیم جا نداره 

شما اولا سوال درست بپرس .بعد سر‌ حقوق نه برنامه ریزی کردیم که چه چیزایی خریده بشه بعد دوسال باهم دوس ...

خوب اکه میدونی اینجوره چرا دعوا داری 😐 و ناراحتی بدردت نمیخورده دیگه😐

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
یعنی ماشین و وسیله رو برای شما بخرن؟ قبل از ازدواج؟

نخیر‌ برای خودشون .من اونقدر دارم که نیازی نداشته باشم‌.خوبه تایپک‌ قبل یک نگاه بندازید‌.چیه که برای من ماشین بخر‌ مگه تیغ زنم 

عمرا بدم. الان انگاری به مامان جونش‌ گفته هر روز میگه کی بیایم منم دلم صاف نشده .گفتم وقتی کرونا رفت ...

نفر سوم؟ ینی با یکی دیگه ایی؟

ببین از ادمای خسیس بدم میاد

اون هنو خاستگاریت نیومده اول گفته پولامو دادم خانوادم تا ازش توقع نداشته باشی و حالا بلفرض ک داده باشه بهشون مباید بفکر زندگیش باشع و پسشون بگیره

🌷زشت است که شاعر وسط خواندن یک شعر .... با آمدن واژه ی "برگرد" بگرید🌷
2706