2733
2734
عنوان

همراهی همسر هنگام بارداری

384 بازدید | 24 پست

اخلاق و رفتار شوهرتون موقع بارداریتون خوب بود؟

من شوهرم درکل توجه میکنه ها. ولی امروز همش خوابه. من اصلا حالم خوب نیست. صبح تا حالا همش تهوع و بی حالی.اونوقت آقا دید من ناخوشم. گرفته خوابیده. میخوام بهش بگم امروز فهمیدم نمیشه بهت دلخوش بود

آنجا که راه نیست، خدا راه می گشاید😍امروز 30 خرداد99، من صدای قلب کوچولوت رو شنیدم جان مادر❤❤❤واسه سلامت نی نیم یه صلوات میفرستین؟😚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حالا یه امروز بزار بخوابه وقتی میگی همراهی میکنه  شاید اوشون هم ناخوش هستن ولی به روی خودش نمی ...

چقد دیگه خواب؟

نه بابا خوبه حالش

آنجا که راه نیست، خدا راه می گشاید😍امروز 30 خرداد99، من صدای قلب کوچولوت رو شنیدم جان مادر❤❤❤واسه سلامت نی نیم یه صلوات میفرستین؟😚
2738

شوهر من تهش اینه سرسفره پاشه برا من یا خودش اب چیزی بیاره.... بگم ی بالشت بیار بیاره...برا لباس و چیزاشم چیزی نمیگه شسته باشن نباشن..من ک فک میکنم خیلی کمه ولی بیچاره همشم سرکاره

ب نطر من ک راجع ب این مساعل اعصاب خودتو خورد نکن. چون هیچ فایده ای نداره. شوهر من فقط اگه چیزی بخام حتی اگر گرونترین خوراکی یا پوشیدنی دنیا باشه میخره واسم ،ولی توی خونه ی لیوان چایی نمیده دستم مگه ازش بخام. کلا آقایون شوتن از این لحاظا ن اینکه من بگم کتاب خوندم راجع بش

خب دیگه براشون عادی میشه هرروز هرروز حالت تهوع،چیز زیاد سختی هم نیست که

هر روز که سرکاره. حال منو نمیبینه

2706