2733
2734
من ازمایش بارداریم ننوشت ،پفت برو بیست روز دیگه بیا هم سونو هم ازمایش مینویسم برات

یعنی اونجاع بهت نگفت چنده بتا فقط گفت بارداری؟

بی صبرانه منتظر اومدنتم فندق من ای معجزه خدا😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=138866047]میگن بارداری بچه پسر راحت تره.دختر هم مادر زشت و پهن میشه هم ویارش سخت تره برا من ک اشتباه گفت تا ا ...[/QUOT،عزیزم خیلی بده ادم حسش عوض میشه اول ی چیز بعد ی چیز دیگه بگن ،انشاالله ک سالم باشه 

وقتی یکم راه میرم یاکار میکنم تخمدانام تیر میکشه میترسم میام دراز میکشم 

تا ۳ ماه خیلی مواظب باش بعد اون خطر رفع میشه 

زعفران زرشک دمنوشهای گیاهی رازیانه و عسل و اناناس نخور تا بعد سه ماه

کنجد مامان من و بابایی عاشقتیم❤
2731
تا ۳ ماه خیلی مواظب باش بعد اون خطر رفع میشه  زعفران زرشک دمنوشهای گیاهی رازیانه و عسل و انانا ...

عزیزم شما ماه چندی اگه هیچ دردی نداشته باشیم لک هم نداشته باشیم نباید نگران باشیم درسته قلبش تشکیل میشه دیگه بتاتون چن بود اولین ازمایش

نه بتا رو گفت ،بیشتر از ۲۰۰بود ،منظورم ی سری ازمایش میگرن بعد بارداری اونارو فعلا نگفت ،بتای شما چند ...

نه عزیزم تیتر ندادم فقط بمنم گفت بالای دویسته میخوام یراست ماه هشت برم سونو تا استرس نگیرم

2738
عزیزم شما ماه چندی اگه هیچ دردی نداشته باشیم لک هم نداشته باشیم نباید نگران باشیم درسته قلبش تشکیل م ...

بتا رو نمیدونم 

دکتر چیزی در موردش نگفت کلا زیر ۳ ماه حساسه و دو ماه اخر 

ولی خب باید خیلی مواظب باشی 

کنجد مامان من و بابایی عاشقتیم❤
عزیزم درد و لکه بینی ک خطره ،خدا نکنه داشته باشی 

نه عزیزم خدارو شکر تاالان اصلا نداشتم کاش این سه هفته هم بسلامت بگذره یعنی صدای قلبشو بشنوم دیکه هیچ استرس ندارم

نه عزیزم تیتر ندادم فقط بمنم گفت بالای دویسته میخوام یراست ماه هشت برم سونو تا استرس نگیرم

چقدر خوب یکی مثل من پیدا شد هههههههه ،دکتر جواب و دید گفت نرماله فعلا نمیخواد کاری بکنی ،ماه هشت یا هفته ی هشت ؟؟؟؟؟

چقدر خوب یکی مثل من پیدا شد هههههههه ،دکتر جواب و دید گفت نرماله فعلا نمیخواد کاری بکنی ،ماه هشت یا ...

هفته پنج 😂نگران نباش میگذره یروز میایم تاپیک میزنیم خداروشکر صدای قلبشو شنیدم منم خبردار کنین توروخدا

نه عزیزم خدارو شکر تاالان اصلا نداشتم کاش این سه هفته هم بسلامت بگذره یعنی صدای قلبشو بشنوم دیکه هیچ ...

منم تو فکر قلبشم ،انشاالله ک خوشحال بشیم ،من اوایلش لکه بینی داشتم ولی خداروشکر خوب شدم 

منم تو فکر قلبشم ،انشاالله ک خوشحال بشیم ،من اوایلش لکه بینی داشتم ولی خداروشکر خوب شدم 

خداروشکر عزیزدلم فقط باید استرسو دور کنیم همین مراقب خودمونم باشیم تا روز زیبای موعود😍😍😍😍

2706