2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خورشت ۴ساعته جامیوفته

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2731
گوشت

گوسفند اگه باشه ۵۰ دیقه ولی اگه گوسالس یکساعت.لپه هاتم نپز و بزار تو زود پز.البته بستگی ب زود پزت هم داره اگه نو هستش و خوب میپزه این زمان رو به ده دیقه کمتر کن.

بازم خداروشکر که الحمدلله وگرنه والا بخدا☺😐
2740
له نمیشه ؟ من با گوشت چرخی لپهارو مجوشونم کفشو میگیرم میریزم تودیگ بیس دقیقه بازم بستگی ب لپه داره

ن گلی من اول پیاز سرخ میکنم گوشتو اضافه میکنم با ادویه میزارم نیم ساعت بعد بازمیکنم لپه رو با آلوچه و اینا اضافه میکنم ربشم یا با لپه جدا تفت میدم اضاف میکنم یا همون اول با گوشت 

تو قابلمه منظورمه😄

بازودپز کار نمیکنم هیچوقت

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2706