2737
2739
عنوان

پریودنشدن وداشتن کیست تخمدان

221 بازدید | 31 پست

خانمایی که کیست داشتین وپریودنشدین بیاین یه لحظه من سوال دارم؟؟؟؟؟

تووووووروخدابرای مادرشدنمممممم یه صلوات بفرستین ودعاااااااام کنین خیلیییییی دلم میخوادمادرشمممم😢ان شالله هرکی بچه نداره خداهرچی زودتریه بچه سالم وصالح بهش ببخشه..

واااای منم نمیشم الان دوماهه رفتم دکتر گفت کیست ریز داری اصلا نیاز به دارو نداره دکتر رفتن برای چکاپ همانا دیگه پریود نشدم... الان منتظرم بشه دقیق دوماه اگه نشدم برم دکتر

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من هر کسی که اینجا میگه کیست دارم بهش میگم روزی یه گوله اندازه مچ دست کلم برو کلی بخور کیست را به طور باور نکردنی آب میکنه 

خداراشکر میکنم که خونه خریدم توی یه محله خوب  و مستقل زندگی میکنم شوهرم یه شغل خوب داره و پسرامم هم کنارش هستن زندگیم پر از حس های قشنگ و مثبت هست خانوادم با خیال راحت میان خونم خوشحالم (از خدا میخوام روزی واقعا زندگیم اینطوری بشه)

خانمامن کیست ۵سانتی دارم پریودنمیشم چکارکنم😢

تووووووروخدابرای مادرشدنمممممم یه صلوات بفرستین ودعاااااااام کنین خیلیییییی دلم میخوادمادرشمممم😢ان شالله هرکی بچه نداره خداهرچی زودتریه بچه سالم وصالح بهش ببخشه..
2738
من هر کسی که اینجا میگه کیست دارم بهش میگم روزی یه گوله اندازه مچ دست کلم برو کلی بخور کیست را به طو ...

واقعا!؟نتیجه گرفتی؟؟؟؟

[QUOTE=138863954]لایکم کن[/QU

کیست دارم پریودنمیشم!۵تاقرص دوفاستون خوردم فایده نداشته.ازدیشب فقط یکم لکه دارم ودلم دردمکنه😢

همممه گرمی ها رو خوردم دیگه دارم دیییووونه میشم

منمممم بخدا.اینقدرازیانه وزعفران جوشندم خوردم بی فایدس

واقعا!؟نتیجه گرفتی؟؟؟؟

بله عزیزم من سه چهار سال کیست داشتم  هر بار دارو مصرف میکردم خوب بود بعد یه مدت دوباره میومد کلم بروکلی خوردم به مدت دو سه هفته رفت که رفت امتحان کنید حتما نتیجه میده چیز مضری که نیست 

خداراشکر میکنم که خونه خریدم توی یه محله خوب  و مستقل زندگی میکنم شوهرم یه شغل خوب داره و پسرامم هم کنارش هستن زندگیم پر از حس های قشنگ و مثبت هست خانوادم با خیال راحت میان خونم خوشحالم (از خدا میخوام روزی واقعا زندگیم اینطوری بشه)
2706