2733
2739
عنوان

با همسر سردم چطور رفتار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 7091 بازدید | 214 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا صبرت بده بهمین دلیل توصیه میشه تمایلات جنسی قبل از ازدواج مطرحه شه بعضی مردا ذاتا سردن و میل پای ...

والا من در حد هفته یی یبار یا ده روز یبار کافیه برام فک نکنم این حد گرم حساب بشه همیشه فک میکردم خودم سردم😔

2728
نمیره که برم میخوره بهش

باید مواظب باشی به غرورش بر نخوره. به اسم آزمایش و پایش سلامت ببر. شاید خداناکرده بیماری دیابت ، قلب ، عروقی ... داره. شاید اصلا موضوع گرمی و سردی نیست و نشان از یه بیماری هست... چون معمولا وقتی مردها از نظر جنسی ضعیف عمل می کنن ... مشکل میتونه روحی و روانی یا یکی از بیماریها باشه... حداقل می تونین با هم ورزش و پیاده روی شروع کنین و کم کم مسائل بهبود پیدا می کنه

نه خیلی خونسرده کارم که میکنه یا فیلمم میبینه اینقد با تمرکز اینکارو میکنه که صداهای اطرافشم نمیشنوه

اونو که همه مردا همینن

دیگه فقط با چماق دنبالش کن شاید فعال تر شد

2738
شاید حسی نداشته باشه بهتون..چجوری با هم‌آشنا شدین؟؟ با عشق ازدواج کردین؟

سنتی،بهم افتخار میکنه قبولم داره همه حرفا و اتفاقات روزمره شم تعریف‌ میکنه حواسشم بهم هس که مثلا اذیت نشم ولی دلتنگی و رابطه و اینا اصلا!

نه تحویل میگیره مشکل حرف زدن و اینا نداریم، روابط مکالمه ییمون در حد گزارش روزانه و اینا خوبه، ولی ع ...

خوب سرد مزاجه 

دیگه من شوهرم سرد مزاج بود بعد انقدر گرمی بهش دادم غذاشو گرم کردم الان خودم اذیت مبشم

من به زودی مامان میشم 💖💖💖

همسره منم خیلی گرمه بااینکع میدونه بچه ها خیلی اذیت میکنن استراحت ندارم اگه خونه باشه دوست داره پیشش باشم

تـوقع فـهـم و شـعـورازبـعـضـیا مــثــل اینـــه کـــه پــرتغال بـــرداری دعــاکــنــی تـــوش مــوز باشــه...  همینقدر غیر ممکن ...
باید مواظب باشی به غرورش بر نخوره. به اسم آزمایش و پایش سلامت ببر. شاید خداناکرده بیماری دیابت ، قلب ...

بدبختیم اینه که بشدت تنبله!تا سرکوچه م با ماشین میره قبلا برنامه پیاده روی و دویدن و اینا گذاشته بودم که باهم بریم دو قدم نرفته غرغر میکرد منم بیخیال شدم

2706