2733
2734
عنوان

بیاین لطفا😔😔

167 بازدید | 26 پست

بچه ها من مجردم راهنمایی ک بودم اپاندیس عمل کردم ۲۲-۲۳ تا بخیه خورد از سر معدم تا یه کم پایین تر از نافم دکتر اشتباه تشخیص داد دیر رفتم باز شده بودم مجبور‌ شدن شست وشو بدن الان جاش ۶۰-۷۰درصد رفته ولی بازم هست روشکمم ناراحتم خیلی بابتش بنظرتون با لیزر میره ادم اگه زایمان کنه به طرف میگه برات بچه اوردم پاره شده شکمم من چی بگم😔

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اولا کسی تو رو بخواد همه جوره میخواد  دوما بله با لیزر میره

با یکی قرار بود عقد کنم بخاطر یه مشکلی ازسمت اون بهم خورد من بهش گفته بودم  گف اصلا جای بخیه ات برام مهم نیس مگه دست خودتع بوده ک اینجوری شده ولی خب میگم همه پسرا ک مثه هم نیستن راحت قبول کنن

با لیزر که اره کامل خوب میشه یک سری کرم و پماد هم هست که البته قیمتاشونم بالاست اگه بری یه دکتر پوست ...

قیمت لیزر نمیدونی چقد میشه خدا کنه کامل بره دائم غصع اینو میخورم😕

عزیز دلم انقدر خودتو ناراحت نکن  کسی که آدمو دوست داشته باشه همینجوریم با همه ویژگی های ظاهری ...

بیشتر حرف مامانم روم تاثیر گذاشته میگه خیلیا قبول نمیکن 

2740
با یکی قرار بود عقد کنم بخاطر یه مشکلی ازسمت اون بهم خورد من بهش گفته بودم  گف اصلا جای بخیه ات ...

حرف مفت زده 

شوهر منم میگفت هر چی بشه پات هستم وقت عملش رسید منو دکتر هم نمیبرد 

به حرف دلتو خوش نکن اینو از من داشته باش که زندگیم به یکسالم نرسید و از ۹ ماه عروسی فقط ۴ ماه زندگی کردم و فقط ۲ ماه باهام خوب بود 

حتما قبل عقد مشاوره قبل ازدواج برید یکی از شرطای اصلی قبل از نواب مثبتت باشه 

قیمت لیزر نمیدونی چقد میشه خدا کنه کامل بره دائم غصع اینو میخورم😕

قیمتشو که راستش من نمیدونم چون خودم تاحالا استفاده نکردم ولی یکی از آشناهامون رو صورتش همین جای بخیه داشت لیزر کرد کامل رفته بود اصلا بعد یه مدت هیچی معلوم نبود 

حرف مفت زده  شوهر منم میگفت هر چی بشه پات هستم وقت عملش رسید منو دکتر هم نمیبرد  به حرف ...

اره منم همینو میگم مردا امروز یه حرف میزنن فردا یه حرف دیگه 

بیشتر حرف مامانم روم تاثیر گذاشته میگه خیلیا قبول نمیکن 

عزیزم با مادرت هم با نرمی و آرامش صحبت کن 

کسی كه عاشق آدم باشه دیگه این چیزا براش مهم نیست و دلشو نمیزنه

به نظرم فکرتو مشغول این مسائل نكن 

قیمتشو که راستش من نمیدونم چون خودم تاحالا استفاده نکردم ولی یکی از آشناهامون رو صورتش همین جای بخیه ...

چه خووب امیدوارم کردی 😍 مرسیی عزیزمم😘😘پس باید پیگیرش بشم

2706