2733
2739
عنوان

رحم سرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1428 بازدید | 68 پست
ایشون طب سنتی رفتن تجویر طب سنتی ها با دکترا فرق داره دکترا تب سنتی هارو قبول ندارن ولی هر کی رفته ت ...

من واسه تعیین جنسیت اقدام کردم که اولین اقدام گرم کردن رحم بود که نتیجه گرفتم ولی طب سنتیو تجربه نکردم

بادکش گرم یه روز درمیون به مدت پنج دقیقه برار از سه روز بعد پاک شدنت شروع کن،درد پریودو کلا برطرف می ...

بادکش گرم چ جوریه؟چند روز در هفته؟

دوستای گلم یه صلوات با دلای پاکتون برا بابام بفرستین،ممنون مهربونا❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ببین مثلا به خودم دارم میپیچم کف زمین، اونقدر درد که توانشو ندارم از زمین بلند شم ، دولا دولا دلمو م ...

جدی؟؟منم دقیقا عین شماس دردام،ینی با ی لیوان ابجوش و دارچین خوب میشم؟؟الانم روز اولمه درد دارم

جدی؟؟منم دقیقا عین شماس دردام،ینی با ی لیوان ابجوش و دارچین خوب میشم؟؟الانم روز اولمه درد دارم

من که خوب میشم فوری 

برام معجزست

باید امتحان کنی،مثلا برای من زنجبیل گرم نمیکرد یا پونه گرم نمیکرد.

شما زنجبیل با اب جوش بخور ببین کارای داره

نشد برو روی پونه

نشد دارچین

کلا گرمیجاتو امتحان کن ببین کدومش روت تاثیر داره

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.
2731
من که خوب میشم فوری  برام معجزست باید امتحان کنی،مثلا برای من زنجبیل گرم نمیکرد یا پونه گرم ن ...

الان اینقدر درد دارم نمیتونم رو پاهام وایسم،باش گلم امتحان میکنم مرسی

الان اینقدر درد دارم نمیتونم رو پاهام وایسم،باش گلم امتحان میکنم مرسی

به احتمال بالا رحمت سرده 

من که‌حتی قرصم بهم کارساز نبود 

دیگه اون اخرا یبار صبح اممول میزدم یبار اخر شب

دکترا هم یک کلمه نمیگفتن بابا از سردی رحمت داری اینجوری میشی ، فقط یه مشت قرص و امپول میدادن بهم

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.
به احتمال بالا رحمت سرده  من که‌حتی قرصم بهم کارساز نبود  دیگه اون اخرا یبار صبح اممول م ...

دقیقا منم همینجور بودم اما خب بعداز ازدواج بهترشدم،دیگه نیاز ب امپول و اینا ندارم ،اما بازم خییییلی درد دارم

بادکش گرم چ جوریه؟چند روز در هفته؟

بادکش گرم همونیه که پنبه با انبر نگه میدارن و به الکل میزنن و بعد روشنش میکنن یه ثانیه توی لیوانی که میخوان باهاش بادکش کنن نگه میدارن بعد زیر شکم میزارن،البته قبلش شکم رو با روغن گرم مثل سیاه دونه چرب میکنن،عااااالیه من به هرکسی که دردای پریودش زیاد بوده گفتم و نتیجه دیدن،اصلا رد خور نداره من به عمرم فکر نمیکردم درد پریود رو بدون مسکن(قرص و شیاف)بتونم تحمل کنم،الان سه ماهه خیلیییییی خوب پریود میشم

باید سه روز بعد پریودت که تموم شد،یه شب درمیون بادکش کنی تا روزی که پریود شدی قطعش کن

2738
بادکش گرم همونیه که پنبه با انبر نگه میدارن و به الکل میزنن و بعد روشنش میکنن یه ثانیه توی لیوانی که ...

اهان ممنوت عزیزم مرسی،بعد این کار برا باردار شدن در اینده ک ضرری نداره؟

فیبروم فک نکنم جز عمل با چیز دیگه ای درمان بشع 

😭

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم
الان بچت پسره؟

سلفری هفته دهم احتمال نود درصد پسر داده و ان تی هم احتمال کم به پسر و فردا سونو انومالی دارم که قطعی بشه من تو تابستون هم یه سقط یازده هفکه خودبخودی داشتم احتمالش هست که از اون موقع کروموزوم پسر تو خونم مونده باشه بهمین دلیل مطمعن نیستم هنوز

2706