2737
2734

باید بزاری باشه .اینطوری هی آبش کدر میشه

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹

من شاید سالی یه با تمیز میکنم بعدش چندبار میجوشونم ابش میریزم دور .

تمیز نکنی هم میشه

Naznar 74...تیکر بارداری سومم هست سومین دخترم قند عسلم زودبیا که دل تو دلمون نیست هممون منتظرتیم....تاریخ ۹۹.۹.۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد ...خدایا سپاسگزارم بابت اینکه خوشبخت ترین زن دنیام ..خدایا شکرت خدایا شکرت ..ممنون که هستی ممنون که حواست به ما هست ..زندگیم عالیه😍😍😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

رسوب گیربزارتوکتری بمونه ازین سیمیا من اینکاروکردم مشکل کمتر میشه فقط هرهفته دربیارتمیزش کن

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 
2740
من شاید سالی یه با تمیز میکنم بعدش چندبار میجوشونم ابش میریزم دور . تمیز نکنی هم میشه

😐😐مگ میشه؟ من هردفعه توش سیم ظرفشویی میکشم توش تمیز میکنم رسوباش میریزم توش اب میریزم چایی زلال و شفاف میشه ک چجوری سالی ی بار تمیز میکنی☹️

من جنگجویه خوبیَم... ولی تو هدف باارزشی واسه جنگیدن نیستی

عزیزم یه دونه سیم ظرفشور ازاون گردا بخر بنداز توش اصلا رسوب نمیگیره همه رسوبش رو میده به اون سیمه هفته ای یه بار سیم رو بشور دوباره بنداز داخل کتری😍

اگه مرغ تویه پا داره🐔🌳مرغ من فلجه🐔😂👍
😐😐مگ میشه؟ من هردفعه توش سیم ظرفشویی میکشم توش تمیز میکنم رسوباش میریزم توش اب میریزم چایی زلال و ...

وااااااا هربار؟ حتما وسواس داری مگه میشه من که ندیدم کتری تمیز کنن چون هر بار رسوب میبنده و اگه هریار تمیر کنی رنگ چایی بد میشه حتی بوش

Naznar 74...تیکر بارداری سومم هست سومین دخترم قند عسلم زودبیا که دل تو دلمون نیست هممون منتظرتیم....تاریخ ۹۹.۹.۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد ...خدایا سپاسگزارم بابت اینکه خوشبخت ترین زن دنیام ..خدایا شکرت خدایا شکرت ..ممنون که هستی ممنون که حواست به ما هست ..زندگیم عالیه😍😍😊
وااااااا هربار؟ حتما وسواس داری مگه میشه من که ندیدم کتری تمیز کنن چون هر بار رسوب میبنده و اگه هریا ...

اصن وسواسی نیسم🥺

اتفاقا نشورم رنگ و بوش عوض میشه 

من جنگجویه خوبیَم... ولی تو هدف باارزشی واسه جنگیدن نیستی
اصن وسواسی نیسم🥺 اتفاقا نشورم رنگ و بوش عوض میشه 

عه نمیدونم والله .ولی من تا اونجا که میدونم تایفه فامیل همسایه هیچکدوم نمیشوریم😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂شایدم باید بشوریم نمیدونم من اینطوری دیدم و بزرگ شدم🤣🤣🤣🤣🤣