2737
2734
عنوان

برای چاقی نوجوانان

2073 بازدید | 40 پست

سلام خانوما...من دخترم سیزده سالشه خیلی لاغره من میخام لااقل صورتش پررتر بشه براش سرلاک خریدم ایا سرلاک و شیرخشک کسی خورده نتیجه گرفته باشه؟ خواهر خودم اسمون تا زمین فرق کرد ولی این دخترمن ب هیچی جوابگو نیست لطفا کمک کنین و بگین ک شماهم را حلی دارین؟ اتشکر

بله با یک مکمل

طی یک دوره اوکی میشن

نیاز ب خرید مجدد هم ندارید

تمام ویتامین های بدنشون هم میزون میشه

👑هرمشکل پوستی و چاقی ولاغری و... دارید به من درخاست بدید کمکتون میکنم 👑بدون واسطه خرید کنید💞محصولات صد در صد اصل و گیاهی 💞نمایندگی فروش در 170کشور جهاان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله با یک مکمل طی یک دوره اوکی میشن نیاز ب خرید مجدد هم ندارید تمام ویتامین های بدنشون هم میزون م ...

چه مکملی منظورتونه؟

راستش روشای شیمیایی و نمیخوام برم سمتش روشای طبیعی مثلا سرلاکو شیر و این جور چیزا

2731
بله با یک مکمل طی یک دوره اوکی میشن نیاز ب خرید مجدد هم ندارید تمام ویتامین های بدنشون هم میزون م ...

یعنی عزیزم سرلاک چقدر باید خورد؟

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊
2738
چه مکملی منظورتونه؟ راستش روشای شیمیایی و نمیخوام برم سمتش روشای طبیعی مثلا سرلاکو شیر و این جور چی ...

این مکملی ک من میگم گیاهیه 

به این محصولات ب طبیعی بودن تو جهان معروفه

اگرمایلید درخاست بدید

👑هرمشکل پوستی و چاقی ولاغری و... دارید به من درخاست بدید کمکتون میکنم 👑بدون واسطه خرید کنید💞محصولات صد در صد اصل و گیاهی 💞نمایندگی فروش در 170کشور جهاان
من ب دخترم بعد شام و ناهار یه قاشق تو شیر یا ابمویوه میریزم

آهان مرسی

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊
بهش دادم بی تاثیر بود

منم لاغرم قبل کرونا 2ماه باشگاه رفتم و بین تمرینام تخم مرغ و سیب زمینی اب پز میخوردم خیییلی فرق کردم 4کیلو تو اون 2ماه اضاف کردم.الانم دارم قرص سیپرو میخورم تا باشگاه باز شه برم دوباره

یعنی عزیزم سرلاک چقدر باید خورد؟

سرلاک منظورم نیست چون اصلا خوب نیست

من منظورم ی نوع مکمل خاص غذایی بود 

2706