2737
2739

من آزمایشم چند سال پیش مشکلی نداشت اما سونو واژینال گفت پلی کیستیک شدید

وقتی بهم میریزم ماهی دوبار پری میشم اما بادارو منظم میشه

وقتی بچه نمیخواستم دارو استفادهدمیکردم دوسه ماه قشنگ پریودیم سروقت میشد و تخمک گذاریم داشتم 

اما الان ۴ماه کلومفین خوردم اصلا تخمک گذاری نداشتم😥

چیکار کنم؟

راستی من از وقتی یادمه شبا دیروقت میخوابم صبحا دیر بیدار میشم میشه از اینم باشه؟

سردیجات نخور روزی هشت بار اب وعسل قاطی کن بخور 

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگ وزنت بالاس بیار پایین

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2728

سردیجات حذف کن مثل برنج لبنیات مخصوصا دوغ گوشت گوساله مرغ نون باگت ترشی فست فود نوشابه میوه های سرد سالاد 

گرمیجات بخور مثل گردو عسل طبیعی خرما حلوا ارده سیاه دونه دارچین گوشت شتر گوسفند کرده نخل خرما 

عنبر نسا دود بده

🤍
2738
من لتروزول خوردم ماه اول باردار شدم البته من شديد نبود ولي بدون لتروزول تخمك گذاري نداشتم

والا من نمیدونم رو چه حسابی میگن شدید چون من اصلا مدلم طوری نیست که مثلا چندماه نشم...همیشه هم به دارو جواب داده بدنم و منظم شدم

قرص متفورمین لترزول 65 کیلو اقدام کردم همراش وزنمم کم کردم به 60 رسیدم که باردار شدم

عزیزم من به زور خودمو رسوندم به ۶۶

قدم بلنده استخون بندیمم درشته اصلا وزنم معلوم نمیشه حالا یبار دکتر زنان بهم گفت تو باید بشی ۷۰😐

چه جالب نشنیده بودم ولی تنبلی تخمدان سردیه رحمه باید گرمش کنی

یه عطاری خوب هست تو شهرمون خیلیارو دیدم جواب گرفتن ولی من رفتم جواب نگرفتم😐😐این ماه میخوام برم دکتر کلا خودمو همسرمو آزمایش بنویسه

من چهار سال باردار نشدم. دو ماه رفتم دکتر نازایی امپول و اینا مینوشت که هیچی نشد دیگه دکتر نرفتم. خودم دوفاستون میخوردم ک پریودام منظم شه.شوهرمم مشکل داشت.۶ یا ۷ ماه دارو نخوردم باردار شدم. 

خدایا شکرت که من رو هم لایق مادر شدن دونستی. کمکم کن بتونم مسئولیتشو ب خوبی به دوش بکشم. بازم معجزه کن و سالم و سلامت ب دستامون تحویل بده.
2706