2737
2739

چجوری میشه شماره شبا رو پیدا کنم بدون مراجعه به بانک؟ سایتی نیست شماره شبا با شماره کارت بده؟ 

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞

من شماره حساب میدم شماره شبا تحویل میگیرم😐

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰

من دیروز کارت مسکن گرفتم، بعد رفتم ام تی ان بانک مسکن با شماره کارتم شماره شبا گرفتم.

ان الله مع الصابرین. (کاربر قدیمی که می‌گفت هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن)خدای عزیزم حباب رویام رو ترکوندم. بلور آرزوی قشنگم رو به دست مهربون و قدرتمند تو می‌سپارم و صبر می‌کنم تا به وقتش منو بهش برسونی. 😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو گوگل بزن تبدیل شماره حساب به شبا

99/8/30 ساعت 3 بعد از ظهر شد لحظه تحویل عمرم ❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره بدم میاد از آدمای خشکه مقدس
2731
من شماره حساب میدم شماره شبا تحویل میگیرم😐

الان که دیگه حسابا دفترچه ای  نیست... من فقط شماره کارت دارم نمیدونم چجوری شبا بگیرم 😔فقط شماره کارت دارم😔😔😔

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞
2738
کدوم بانک

بانک رفاه عزیزم

خیر از همراه بانک یا باجه برین میدن بهتون لازم نیست برین توی بانک از  دستگاه atm  هم میشه

بانک رفاه نمیده دستگاه 😔

الان که دیگه حسابا دفترچه ای  نیست... من فقط شماره کارت دارم نمیدونم چجوری شبا بگیرم 😔فقط شمار ...

تو گوگل بزن تبدیل شماره کارت به شبا میاره 

بانک مورد نظرتو انتخاب کن 

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰
الان که دیگه حسابا دفترچه ای  نیست... من فقط شماره کارت دارم نمیدونم چجوری شبا بگیرم 😔فقط شمار ...

البته من شماره حسابمو از پیامکای بانکیم پیدا کردم

زنگ بزن تلفبانک همون بانک شماره شبا بهت میده.همراه بانکشو نداری توگوشیت؟

نه عزیزم... حساب برا پدرمه باهاش اینترنتی بلد نیستند کار کنند

نه عزیزم... حساب برا پدرمه باهاش اینترنتی بلد نیستند کار کنند

خب برو دم خودپرداز دیگه یه موجودی بگیر توی رسیدشماره حساب وشبا رو توش نوشته

اگه مرغ تویه پا داره🐔🌳مرغ من فلجه🐔😂👍
2706