2733
2739
عنوان

کیا شوهر نظامی دوست دارن ویاداشتن....

| مشاهده متن کامل بحث + 2894 بازدید | 152 پست
دیلر ها اوغلان ائوینده خبر یوخ قیز ائوینده پلو پیشیرلر  بودو دا😂

هیه دوز دیرسن😂😂😂😂😂...هله گدیب چادر اوتورم دیرم گوروم یاراشیر؟؟؟ بیسری قیافسین گوردوم اخر ابهت بووووود دلم رفت براش به دختر خالم گفتم شغلش چیه گف ارتشیع دیگه مدهوش شدم😂😂😂😂

نه حرف عقل بزن باکسی نه لاف جنون که هرکجا خبری هست ادعایی نیست

من که از نظامیا فراریم دلم میخاد مهندس باشه 😁😁

فرصت ها مثل رنگین‌کمان میمونن اگه زود نبینیش دیگه معلوم نیست باز کی ببینی🌈                                                                  در انتظار آرزوهایم ...💫🌠

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هیه دوز دیرسن😂😂😂😂😂...هله گدیب چادر اوتورم دیرم گوروم یاراشیر؟؟؟ بیسری قیافسین گوردوم اخر ابهت ب ...

هع حاظر اول گللر😂

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤
2740
بابای من خونه انگار سرباز خونه عصبی و بداخلاق و حرف حرف خودش حالا هم که پیر شده هیچکدوم دیگه به ح ...

ارتشی بودن؟

منم از این اطلاعاتی ها دوست دارم   مثل پویا و مارک تو کرگدن      

😩😂😂😂 این یگان ویڗه ها هستن تو اغتشاشات اقا خیلییی جیگرن....یبار یکی با موتور وایساده بوده خفتو خشن بود براش زبان دراوردم ترکید از خنده😂😂😂😂

بابای من خونه انگار سرباز خونه عصبی و بداخلاق و حرف حرف خودش حالا هم که پیر شده هیچکدوم دیگه به ح ...

بابای من بدون اینکه نظامی باشه اینجوریه

از اینم بدتره تازه🤐🤐

بی تو هر لحظه مرا بیم فرو ریختن است
هع حاظر اول گللر😂

توتلگرام بهم پیام داد....گروه بود دختر خالم اورده بود اومد پب ویم در حد احوال پرسی...فک کنم اونم بهم کراش داره