2726
عنوان

کیا شوهر نظامی دوست دارن ویاداشتن....

2886 بازدید | 152 پست

اقا من از بچگی شوهر نظامی دوسداشتم بااینکه اصلا شخص نظامی از نزدیک ندیدم😂 میشع بیاین بگین چی دارن ک یه سری دخترا جذبش میشن مث من؟؟؟؟

نه حرف عقل بزن باکسی نه لاف جنون که هرکجا خبری هست ادعایی نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

والله برادرم نظامیه. من که  چیز جذابی ندیدم 😅😅

نمیدونم از کجا پیدات شد   توجاییکه همه چی دراماتیک باشه.     فکرشم نمی کردم بشه باتو.      رابطمون انقدر رمانتیک باشه.  اگه دوست داری یک فاتحه برای مامانم بفرست😥مرسی ازتون😘. کنکوریای تجربی سوالی دارین درخدمتم

برادرشوهرم نظامیه ۳۳ ساله مجرد...فوق العاده شوخ اهل هیچی هم نیست نه سیگار نه دوست دختر..بپیچم؟

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

من پدرم نظامیه. درست نظامیه و خیلیا فکر میکنن خشک و تعصبیه، ولی پدر من ی مرد بسیار شوخ طبع هست که خیلی سر به سر بقیه میزاره و همه دخترعمو ها و پسر عموهام، خیلی دوسش دارن

مقایسه کردن، یعنی نابود کردن لذت ها !!

من دوست داشتم و همسرم هم نظامی هست.

نظم، دیسیپلین، منطقی بودن، را ویژگی نظامی ها میدونستم

ولی الان همسرم یه آدم مهربون، دلسوز، منظم، احساسی هست

کاش میشد همه حرف ها را زد. بعد مُرد....
برادرشوهرم نظامیه ۳۳ ساله مجرد...فوق العاده شوخ اهل هیچی هم نیست نه سیگار نه دوست دختر..بپیچم؟

واااااای😅

نه حرف عقل بزن باکسی نه لاف جنون که هرکجا خبری هست ادعایی نیست
2706