2733
2734
عنوان

کیا شوهر نظامی دوست دارن ویاداشتن....

| مشاهده متن کامل بحث + 2894 بازدید | 152 پست
من پدرم نظامیه. درست نظامیه و خیلیا فکر میکنن خشک و تعصبیه، ولی پدر من ی مرد بسیار شوخ طبع هست که خی ...

عزیزم😍

نه حرف عقل بزن باکسی نه لاف جنون که هرکجا خبری هست ادعایی نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
باید با نظمی که دارن کنار بیای من پدرم نظامیه. خونمون مقررات خاصی داره

قدیمیها اینطورن گلم..شوهر عمه م ارتشی باز نشسته بود به شدت مقرراتی..الان برادرشوهرم یا پسرخاله های همسرم خیلی ها نظامی ان همه شوخ و اهل مهمونی و بگو بخندو یعنی نمیشه فهمید نظامی ان اصلا

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

شوهرمنم نظامیه وعاشقشششششم چون واقعا نظامیا خانواده دوست ومهربونن ماهم نظامی اطرافمون زیاد داریم به معنای واقعی خانواده دوستن بلا استثنا حتی برادرشوهرم بداخلاق وبد دهن وعصبی بود الان سه ساله تو نظام ه اینقده متین و مهربون شده آدم شاخ در  میاره😂😂😂😂😂😂

هیچ وقت فکرشو هم نمیکردم که ویروس کوچیک کرونا بشه کابوس شب وروز من...😕😕😕😕الهی نیست ونابود بشی ذلیل مرده😤😤😤😤😤
قدیمیها اینطورن گلم..شوهر عمه م ارتشی باز نشسته بود به شدت مقرراتی..الان برادرشوهرم یا پسرخاله های ه ...

بله درسته. آخه نظامی ها پست های مختلفی دارن. اقتضای پست پدر من هم چنین شخصیتی رو میطلبه

سی پاره منم ترک چله کن....
2706