2733
2739
عنوان

دلم نمیخواد برم

199 بازدید | 19 پست

سلام دوستای گلم خوبید همرو تو یه پست میزارم براتون خواهرشوهرم تولد دخترش دعوت کرده منو یعنی جاریا خواهرشوهرا مادرشوهر بعد همشم تاکید میکنه کادو نمیخوام ولی مگه میشه دست خالی جاری خودشیرینم کادو بده من نگاه کنم حالا از خدا پنهون نیس از شما چه پنهون پولم والا یکم خرجی خونس شوهرمم که از هفت دولت ازاد انگار نه انگار شب عید فطر رفتم خونه مادرشوهرم برگشته مادرشوهر بمن میگه چرا زنگم نمیزنی چرا سر نمیزنی گفتم کنکور دارم امسال با دوتا بچه سرم خیلی شلوغه گفت گفتم بدونی خودتم مادرشوهر میشی اینا اینقد خون به دل من کردنا یا همین خواهرشوهرم که تولد دعوت کرده بهم گفت چیشد پس لپ تاپ نخریدی دوساله داری میخریا 

اصلا دلم نمیخواد برم چیکار کنم میخوام بهونه بیارم نرم 

خدایا دوست دارم😍خدایا عاشقتم😍خدایا دیوونتم😍خدایااااا شکرررررررتتتتتتت😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
نه بابا چی زشته همین زشته زشته خودمونو بد بخت کردیم

بخدا همینه همین خواهرشوهرم وقتی پسر کوچیکم دوماهه بود روز عید منو انداخت بیرون که کثافت برو بیرون از خونمون 

اگه نری بدتر میشن یه کادو کوچولو بگیر برو

میدونی دیگه برام مهم نیستن نسبت بهشون بیتفاوت شدم 

به همسرت بگو كادو بخر ميخوام برم تولد

صداشم ضبط كن كه در جوابت ميگه ندارم و اينا

بفرست واسه خواهرشوهرت هم بفهمن داداششون چجور ادميه هم راحت بتوني نري

خودتو دوست داشته باش عزيزم
اسی به راحتی و بدون عذاب وجدان نرو و بمون خونت والاااا،پول بدی اعصابتم خرد بشه که چی

اصلا حوصلشون رو ندارم بقران اخه همشم تاکید میکنه کادو نمیخوام 

به همسرت بگو كادو بخر ميخوام برم تولد صداشم ضبط كن كه در جوابت ميگه ندارم و اينا بفرست واسه خواهرش ...

ن اونجوری خودم محکوم میشم یبار رفتم اخلاقای شوهرمو به مامانش گفتم مامانش گزاشت کف دست شوهرم بهم خندیدن مامانشم گفت فلانی میخواد پسرمو سکته بده 

2706