2733
2734
عنوان

خانما بیاد براتون تعریف کنم

137 بازدید | 16 پست

اخرش انقدر با خواهرم دوستانه حرف زدمو ازش خواهش کردم با دوست پسرش کات کرد 

ولـی منتظر واکنش پسره بودم هیچ خبری ازش نیست این پسرا چقدر عوضین خدا رومینام همینجوری گول خورده 

مواظب خواهرای کوچکترتون باشین گرگ زیاده

از وقتی فهمیدم دوست پسر داره خیلی خودمو به خواهرم نزدیک کردم گفتم جونه نکنه خام بشه کاری کنه

تو خیلی باارزشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
18

چه خوب ک خواهر بزرگ تر داره

کاش منم خواهر بزرگ تر داشتم باهام دوست میشد و نمیرفتم توی این روابط

خواهشا اگه قصد دارین پدر یا مادر شین قبلش از سلامت روان خودتون و زندگیتون اطمینان پیدا کنین....♡

دوست پسر کیلو چنده

والله من فقط شنیدم میگن عشق وعاشقی

والله دیگه عشق منقرض شد

همش خاله زنک وعوضین

البته نه همه میترسم بهم حمله کنن😀

ولی دمت گرم خواهری کردی 

نزاشتی این گرگ با احساساتش بازی کنه

فردا پس فردا بره دنبال یکی دیگه

💕 اللهم صل علی محمد وال محمد 💕

آفرین استارتر عزیزم خیلی خوبه که به فکر خواهرتی ایشالا هر دوتون شاد و خوشبخت بشید

من ساده ام ،ساده ساده ساده.من آگاهانه سادگی را برگزیده ام نه از روی بیچارگی ،برعکس سادگی عین چاره من است چاره رهایی ام از بنده مشغله های ریزو درشت مادی،سادگی پناه بردن به قاصدکی در دشت که اجازه میدهد پرهایش را به دست باد بسپارم و در ذهنم سرنوشت هر کدام را داستانی کنم و همراه با پرورش آنها در دشتهای دور تر داستانم را بارور تر کنم و سادگی اینکه در باغچه نعنای مادرم رد حلزونها را بگیرمو ساعت ها به رفت و آمدشان نگاه کنم و از خانه به دوشیشان احساس قوی بودن بگیرم. من آگاهانه ساده ام.ساده ساده ساده...
2738
دوست پسر کیلو چنده والله من فقط شنیدم میگن عشق وعاشقی والله دیگه عشق منقرض شد همش خاله زنک وعوضین ...

چرا بهت حمله کنن عزیزم حرفت حقه،کسی که یکی و دوسداره آبرو و شخصیت و عمر و جونیشم دوسداره و میره خواستگاری میکنه نه اینکه دختر مردمو با وعده وعید سر بدونه و افسرده و نابودش کنه

من ساده ام ،ساده ساده ساده.من آگاهانه سادگی را برگزیده ام نه از روی بیچارگی ،برعکس سادگی عین چاره من است چاره رهایی ام از بنده مشغله های ریزو درشت مادی،سادگی پناه بردن به قاصدکی در دشت که اجازه میدهد پرهایش را به دست باد بسپارم و در ذهنم سرنوشت هر کدام را داستانی کنم و همراه با پرورش آنها در دشتهای دور تر داستانم را بارور تر کنم و سادگی اینکه در باغچه نعنای مادرم رد حلزونها را بگیرمو ساعت ها به رفت و آمدشان نگاه کنم و از خانه به دوشیشان احساس قوی بودن بگیرم. من آگاهانه ساده ام.ساده ساده ساده...
چرا بهت حمله کنن عزیزم حرفت حقه،کسی که یکی و دوسداره آبرو و شخصیت و عمر و جونیشم دوسداره و میره خواس ...

والله اجی خو یکی بیاد هنوز بوی شیر دهنشه

بگه به تو چه ودوست پسرم اله بله والله ما هم اعصاب نداریم نمیشه ساکت بشیم😓

خدارو شکر نه دوست پسر دارم نه مسخره بازی

💕 اللهم صل علی محمد وال محمد 💕
2706