2737
2734
عنوان

دخترم برای اولین بار میخواد سوپ بخوره،یادم میدین تهیه اب قلم رو؟

| مشاهده متن کامل بحث + 334 بازدید | 50 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واااایییی مبارک باشهههه  مامانم میگه برای تهیه اب قلم پیاز،کرفس هویج قلم با کمی اب بپز وقتی پخ ...

حالا از این اب ب وجود امده بریز توی سوپ

طرز تهیه سوپ:ماهیچه،نرمه برنج،کمی سیب زمینه،و سبزی جعفری با این اب بزار پخته بشه بعد میکس کن

من خودم اول با هویج پخته و سیب زمینی پخته شروع کردم یکمم بهش کره میزدم و میکس میکردم بعد باهم مخلوط ...

پوره هویج یبار دادم،امروز میخواستم سوپ درست کنم،برنج وماهیچه باهم بپزم بدمیشع؟

2731
نه نمیدم دیگه عزیزم ماهیچه بهتر از فیله مرغ نیس؟میخوام مقوی تر باشه گوشت بوقلمون چی؟ برای سوپش هم ...

چون باراول نی نی هست نه ماهبچم نده..فقط همونا که گفتم با به کوچکلو کره بده وکاملا میکس شده...مرحله به مرحله سبزیجات درهفته های بعد اضافه کن واسش....ماهیچه هم بزار یک ماه از سوپ فیله مرغش که دادب ماهیچه بده واسش .ماهیچه هم اونموقع برار خوب با پیاز بپزه بعد گوشتشو حسابی میکس کن و بسته بندی کن هرسری تکه کوچولو بریز تو سوپش ولی بازم میگم نده الان زوده دیرهضمه اینا...من تجربه دارم بهت میگم خخخخخ نی نیا گناخ دارن

قلم ها رو خوب بشور بعد بزار تو قابلمه بزرگ اب بریز تا بیاد بالای قلم ها یه پیاز هم درشت خرد کن توش بعد بزار 8 ساعت بپزه که کامل مغزش جدا بشه وقتی پخت از صافی ردش کن بعدش بزارش سرد بشه وقتی سردشد بزارش یخچال تا چربیش روش خودشو بگیره وقتی خودشو گرفت چربیشو بگیر اون ژله رو کوچلو کوچلو براش بسته بندی کن.

ولی در کل الان بهش قلم نده بزار یه ماه غذا بخوره بعدش

2740
هویج و پیاز و سیر و با یه چوب دارچین بریز تو قابلمه تا دو بند انگشت بالای قلما اب بریز زیرشو کم کم ک ...

عزیزم برای بچه میگه هاا

دارچین و سیر نباید بریزه که

دارچین آلرژی میاره

قلمم میگن خوب نیس

همون مرغ و ماهیچه یا گوشت قسمت بدون چربیشو باید بده

الان امروز میخوام بدم چجوری بپزم؟

یه تکه هویج یه تکه سیب زمینی و یه تکه سینه مرغ که فیله باشه بهتره با یه پیاز کوچولو بپز بدووون نمک

کامل که پخت پیازشو در بیار یکم ابکی باشه میکسش کن یه دره روغن زیتون یا کره بریز و بهش بده بخوره 

ببین بی آب نباشه سفت باشه تو گلوش گیر نکنه حواست باشه یکمی ابدار باشه و میکس کن

بعد یکی یکی بهش مواد دیگه رو اضافه کن 

خرده برنج

جعفری

لوبیاسبز

ساقه کرفس نازک باشه که ریشه ای نباشه

بعد از یکی دو هفته ماهیچه بریز بجای مرغ

ووش خدا😍😍😍 نوش جونش

آرامشی دارم که طوفان را بغل کردم   
چون باراول نی نی هست نه ماهبچم نده..فقط همونا که گفتم با به کوچکلو کره بده وکاملا میکس شده...مرحله ب ...

میخوام‌تازه تازه باشه

ماهیچه رو هروقت شروع کردم،بذارم‌داخل سوپش بپزه با موادش خوبه؟

2706