2733
2734

من شيش ماهه عمل كردم

هر شب موقع خواب سه چهار قطره تو هر چشمم ميريزم

عادت كردم ديگه

ضرر نداره؟😢😢😢😢😢

نه بابا من بعد ۱۲ سال هنوز گاهی می ریزم خشک می شه چشم اگر نریزه خوب شد یادآوری کردی برم چند تا قطره بخره 😄🤣

دل عروس شکوندن تاوان داره خدایا خودت انتقامم را با عروس دومشون بگیر خیلی ناراحتم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه ديگه سعي كن نريزي.بدنتو كم آب نگه ندار و وقتي احساس كردي چشات خشكه صورتتو با آب ولرم بشور.عادت نده چشاتو به قطره

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2738
من اخه خيلى با گوشى كار ميكنم

متاسفانه گوشي و كامپيوتر و اينا خشك ميكنه چشمايي كه ليزيك شدنو

من ده سال پيش عمل كردم الان ديگه خشك نميشن بشن هم صورتمو ميشورم.اشك مصنوعي بي ضرره اما سعي كن دائم استفاده نكني به هر حال داروئه

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

يه ايرانيشو بگير خونه داشته باش چون خارجيا دوران مازاگه باز ميشدن ديگه درشون چفت نبود اما افراط نكن