2733
2734
عنوان

مادر شوهر پررو ی من

782 بازدید | 29 پست

مامانم چهار ماهه خیلی حالش بده مریضه هرروز خونه مامانمم

مادر شوهرم حتی یه زنگ بهم نزده که حال مامانت چطوره اصلنم خونمون نمیاد فقط یه شب اونم ساعت ۱۲ دید ماشین مامانم در خودمونه اومد زنگ زد دید مامانم خوابه رفت

حالا شوهرش مریض شده بستریه بیمارستان من واسه پدر شوهرم چندین بار زنگ زدم  ولی خونه مادر شوهرم نرفتم 

حالا مامان بزرگم زنگ زده واسه مادرشوهرم که حال پدر شوهرمو بپرسه و یه دارویی داده بود که من بدم به پدر شوهرم. مامان بزرگم به مادرشوهرم گفته بود این دارو رو دادم نوه ام براتون بیاره ولی من دادم شوهرم برد برا مادرش.خودم نبردم

بعد مادرشوهرم در جواب به جای تشکر کنه بهش گفته بود ما که عروسمون دو سه هفتس ندیدیم. 

من مامانم چند ماهه مریضه اون حتی یه زنگ نزده ولی توقع داره دائم بری حالشو بپرسی  

حالا الان می‌خوام برم خونش گله کرد چی بگم؟

من یه زندگی فوق العاده نمی‌خوام بلکه یه زندگی شاد میخوام  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چرا اینقدر این موضوع و بزرگ کردی؟ 

گله کرد تو هم بگو اره مامانم حالش بد بود منم شنیدم حالا پدر شوهر بد شد خیلی نگران شدم ببخشید نشد خیلی بهتون سر بزنم چون واقعا درگیر بودم و بغلش کن و بگو خیلی اذیت شدین

هیچی نگو الکی خودتون ناراحت نکند که وای چرا مامان منو نپرسیدی فقط در حد یه جمله به شوهرت بگو و خودت عاقل و خوب جلوه بده که من میدونم اینکارو کرده ولی بازم دلم واینمیسته و اهل تلافی نیستم

همینایی که گفتی خیلی با احترام بهش بگو همین 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2738
هیچی نگو الکی خودتون ناراحت نکند که وای چرا مامان منو نپرسیدی فقط در حد یه جمله به شوهرت بگو و خودت ...

شوهرم آخه طرف مامانشه میگه تو باید به مامانم سر بزنی

من یه زندگی فوق العاده نمی‌خوام بلکه یه زندگی شاد میخوام  

به هر حال تو باید میرفتی اون مادر و حق مادری داره تو باید میرفتی حال پدر شوهرت رو میپرسیدی چرا کینه چرا تلافی با عشق جواب بده بزار متوجه بشن شرمنده بشن با خوبی جواب بده 

عضو گروه رز بنفش وزن اولیه ۱۰۷ 🔓وزن فعلی ۹۴ 🔓هدف اول ۸۹🔒هدف دوم ۸۴🔒 هدف سوم ۷۹🔒هدف چهارم ۷۴🔒هدف پنجم🔒 ۶۹هدف ششم 🔒۶۴هدف نهایی ۵۹🔒
2706