2733
2734
عنوان

محاسبه مهریه چندسال پیش

| مشاهده متن کامل بحث + 465 بازدید | 49 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از کی پرسیدی؟ ی ارثی قراره به من برسه مادرم علاوه بر یک هشتم میگه مهریه هم میخوام میگه مهریه من ا ...

دم مامانت گرم

ولی اصلا ۵۰۰ تومن نمیشه خیالت راحت،،،درضمن به مشکل خوردید بسپرید به قانون و انح۱ار وراثت اونا کارشون خیلی دقیق انجام میدن 

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2728
دم مامانت گرم ولی اصلا ۵۰۰ تومن نمیشه خیالت راحت،،،درضمن به مشکل خوردید بسپرید به قانون و انح۱ار ...

آره

مادرم خیلی پول دوست

تمام اموال پدرم رو به نام خودش زده 

چندتا خونه و آپارتمان هست همش به نامشه

ما دوتا خواهرم هیچی به ما نمیده حالا ی ارث از پدربزرگم به ما رسیده میگم بازم میخوام 

تهش هیچی نیست باور کن....
آره مادرم خیلی پول دوست تمام اموال پدرم رو به نام خودش زده  چندتا خونه و آپارتمان هست همش به ...

از اون ارث میبره ولی مهر نه

مهر از اموال شوهرش باید برداره

حتما قانونی پیش برید

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
از اون ارث میبره ولی مهر نه مهر از اموال شوهرش باید برداره حتما قانونی پیش برید

خب ارث پدربزرگم به بابام میرسه 

وقتی بابام فوت کرده به ورثه اون یعنی مادرم و بچه هاش میرسه که ۲تا دختر هستیم

2738
خب ارث پدربزرگم به بابام میرسه  وقتی بابام فوت کرده به ورثه اون یعنی مادرم و بچه هاش میرسه که ...

میگم دیگه فقط ارث میبره نمیتونه مهریش برداره

اصلا زیر بار نرید

ببخشید مادرت دوباره ازدواج کرده؟ یا اموالش میمونه برای ورثه

البته صد سال عمرشون باشه

ببخشید مادرت دوباره ازدواج کرده؟ یا اموالش میمونه برای ورثه البته صد سال عمرشون باشه

نه ازدواج نکرده 

زرنگتر از این حرفهاست

اگه ازدواج کنه حقوق پدرم قطع میشه

آخه من تو اینترنت خوندم میشه مهریه رو هم برداره

نه نمیشه 

نه ازدواج نکرده  زرنگتر از این حرفهاست اگه ازدواج کنه حقوق پدرم قطع میشه

ای بابا

پس زیادم نگران نباشید البته اگر ولخرج نباشه 

2706