2733
2734
عنوان

دق میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 796 بازدید | 75 پست
مراکز دولتی جواب میده یعنی؟ چمیدونم شاید خصوصی بهتر باشه

اره چراجواب نده دکتر خوب انتخاب کن انشالله که نتیجه میگیری هرچند اگه داشتی خصوصی میرفتی بهتر بود 

کدوم شهری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شالله ک امسال بشی

ایشالا همه حاجت روا بشن همه اونایی که بچه میخوان به لطف و مصلحت خدا دامنشون سبز شه منم همچنین

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
نمیدونم ولی من کم کم دارم ازش نتیجه میگیرم  باز هر طور خودتون صلاح بدونین  موفق باشین 😚

شنیدم میگن ژل رویال خوبه تو بعضی تاپیکا خوندم یه نفر جواب گرفته ذخیره تخمدانش یذره رفته بالاتر

دکتر من میگ علت مشخص نیس هرچی هس افتاده به جون این زنا و دخترا و داره شایعه میشه بینشون

2728
فدات تنها ارزوم بارداریمه که دوساله تو انتظارم

من بعد 7سال باردارشدم اصلا باورم نمیشد مثه خواب بود واسم توام میشی خیالت راحت پیگیر باش دکترواینا منظورمه ولی فقط بهش فک نکن طبق تجربه شخصیم میگم

اره چراجواب نده دکتر خوب انتخاب کن انشالله که نتیجه میگیری هرچند اگه داشتی خصوصی میرفتی بهتر بود&nbs ...

همه دکترای خوب زنان تو خصوصی هستن

بخاطر پول همه دکترا میرن اونجا کی میره دولتی حقوق کم بگیره

نه اون چیه

اون دکتر میخواد تیغ زنی کنه منم تنبلی تخمدان داشتم دکترم امپول دور ناف زد جواب داد فرستاد ای یو ای پونصد تومن هزینشه 

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
2740
من بعد 7سال باردارشدم اصلا باورم نمیشد مثه خواب بود واسم توام میشی خیالت راحت پیگیر باش دکترواینا من ...

دیروز ای یو ای کردم دعا کنید نظر خدا باشه جواب بگیرم 😭

چطور متوجه شدی ذخیره تخمکت کم هست

دیدم بعد عروسی پریودی هام نامنظمه

رفتم‌دکتر برام سونو نوشت گفت تنبلی تخمدان داری بعد ازمایش هورمونی نوشت اونجا مشخص شد ذخیره تخمدان کمه

ممنونم عزیزممم.ان شالله به همه ارزوهات برسی

الهی بمیرم برای دلت غصه نخوری خدا بزرگه به خدا توکل کن از خدا بخاا نذر و نیاز کن به طب سنتی هم مراجعه کن ایشالا زود نتیجه بگیری خاهرم با غصه خوردن ک کاری درست نمیشا تو باید قوی باشی و اراده داشته باشی و با زندگی بجنگی تو قطعا مامان میشی❤❤❤❤

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2706