2726
عنوان

دق میکنم

796 بازدید | 75 پست

از بس گریه کردم نمیدونم چیکار کنم

دکتر گفته ذخیره تخمدانت کمه باید بری فریز کنی

اونقدرم پول نداریم بخام همچین کاری کنم برفرض ۵میلیون دادیم فریز کردیم بعدش باز باید ۷ میلیون بدم برا ivf ک اگ منفی شد بازم ۷ میلیون دیگ بدم

چرا اخه؟خدا با ما چیکار میکنی میدونی پول نداریم داری با پول مارو امتحان میکنی😞😞

منم هیچی ذخیره تخمدان ندارم 

فریز هم نکردم

برو سراغ طب سنتی

تا حالا از کسی صلوات نخاستم الان ازتون خواهش میکنم برا رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستید.                             لطفا.😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
آخی عزیزم ، خدا بزرگه

خیلی ناراحتم.شوهرمم میگ غصه نخور درست میشه. همین حرفش باعث شد بیشتر بزنم زیر گریه شوهرم خیلی خوبه نمیدونم چرا این بلا سر من اومده؟ شوهرم میگ حکمته! میگم چه حکمتیه ک باید توی این بی پولی ۲۰ میلیون بدیم برا اینکه بچه درست بشه

بمیرمممم برات خدا بزرگه امیدت به خدا باشه خدا هیچ بندشو نا امید نرده و نمیکنه برات از ته دلم دعا میکنم

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)

عزیزم من در اوج ناامیدی و وقتی ک قصد داشتم ivf کنم باردار شدم توکلت ب خدا باشه شاید شمام طبیعی شدی خدا خیییییییییییییییلی بزرگه

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍
خیلی ناراحتم.شوهرمم میگ غصه نخور درست میشه. همین حرفش باعث شد بیشتر بزنم زیر گریه شوهرم خیلی خوبه نم ...

امپول دور ناف زدی

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
منم هیچی ذخیره تخمدان ندارم  فریز هم نکردم برو سراغ طب سنتی

طب سنتی فایده نداره فقط وقت تلف کردنه تا بخودت بیای میبینی دیگه هیچ تخمکیم نداری سنتم بالا رفته شانست خیلی کمترمیشه

ممنونم عزیزممم.ان شالله به همه ارزوهات برسی

فدات تنها ارزوم بارداریمه که دوساله تو انتظارم

خب بخوای تخمک کشی کنی واست همونماه انتقالم میدن دیگه هزینش کمترمیشه درضمن مراکز دولتی بری نصف هزینه ...

مراکز دولتی جواب میده یعنی؟

چمیدونم شاید خصوصی بهتر باشه

طب سنتی فایده نداره فقط وقت تلف کردنه تا بخودت بیای میبینی دیگه هیچ تخمکیم نداری سنتم بالا رفته شانس ...

نمیدونم ولی من کم کم دارم ازش نتیجه میگیرم 

باز هر طور خودتون صلاح بدونین 

موفق باشین 😚

تا حالا از کسی صلوات نخاستم الان ازتون خواهش میکنم برا رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستید.                             لطفا.😘😘
2706