2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم جدی جدی دارم از خودم میترسم.دیروز مادر طرف داشت تو تلفن قلدر بازی در میاورد.محترمانه یه چیزی بهش ...

😂😂😂 مادرش خدایی عشقه ولی نامزدم حرف بزنه میگم چی ؟ یبار دیگ بگو اونم جرعت نمیکنه میگ میزنی کبودم میکنی😀😂

مامان دوتا دو قلوی خوشگل باران و بهار و سه تا تو راهی ک خدا خودش بهمون داد❤
2731
وااااه به هیچکدومتون این سن و سال نمیخوره خودتم خیلی ملوس و دوست داشتنی ای😚

فدات

تدریس کاملا رایگان گرامر زبان انگلیسی در گروه تلگرام و تدریس کنکوری زبان پایه دهم و یازدهم و دوازدهم  هر جلسه 2 ساعته ده هزار تومان
2740
هردوتون خوشکلید عزیزم متاهلید یا در دوران دوستی بسر میبری؟

نه عزیزم متاهل نیستم.

دوران دوستیه

تدریس کاملا رایگان گرامر زبان انگلیسی در گروه تلگرام و تدریس کنکوری زبان پایه دهم و یازدهم و دوازدهم  هر جلسه 2 ساعته ده هزار تومان
وا‌ جلل الخالق  😁

دوباره عکس بزار

روی صحبتیم با شمایی هست ڪه دارین روزهای سختیو تجربه میکنیدزندگی همیشه جای قشنگی نیست زندگی ی وقتایی خیلی بی رحمه و پر از آدماهای ناجور اونقدر بی رحم که باهر قدرتی هم که داشته باشی به زمین میزنتت ولی باید این باور رو داشته باشی که هردفعه زمین میخوری بتونی بلند شی مهم اینه قوی باشی و یک درس خوب بگیریم از اون و بلند شیم و باید بدونیم که روزهای بد و آدم های بد نیومدن که بمونن اومدن که درس بدن و تجربه شن ✌🏻❤❤❤🌹                              
2706