2733
2734
بار اولش نیست همیشه میگه  از گفتنش هم پشیمون نیست

بهش بگو از حرفات ناراحت میشم

الکی هم شده بهم محبت کن کم کم یاد میگیره

بعضی موقعها آدم هایی رو میبینم که آنقدر خوبن که به خودم میگم من به خاک پاشون هم نمیرسم
منم بعضی وقتها شوهرم میگه من عموتم  منم میگم مگه عمو با برادرزاده ........اینکار رو میکنه صدا ...

😆😆😆😆😂

نمیدونم از کجا پیدات شد   توجاییکه همه چی دراماتیک باشه.     فکرشم نمی کردم بشه باتو.      رابطمون انقدر رمانتیک باشه.  اگه دوست داری یک فاتحه برای مامانم بفرست😥مرسی ازتون😘. کنکوریای تجربی سوالی دارین درخدمتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بابا قشنگه حس پدرانه داره عمو یه جوریه  فکر کن یبار بهش گفتم بیا بریم از عمو بلیطی بلیط بخر ...

بعضی آقایون دیوانه وار زناشونو دوست دارن

بعضی موقعها آدم هایی رو میبینم که آنقدر خوبن که به خودم میگم من به خاک پاشون هم نمیرسم
ما اقوامی داریم مرده رفته بود مسجد  آخوندها بهش گفته بود زناشون تو اون دنیا هم باهاتون مرده گ ...

😂😂 فکر کنم اگه خودشون نخوان نمیشه....

واینکه درجات با‌هم متفاوته.....

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 
2728

گفت تو دو تو خوابمم نمیدیدم.

چند روز پیشم گفت همه ی تلاشم فقطط بخاطر توئه😍😍

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....
2738
بعضی آقایون دیوانه وار زناشونو دوست دارن

جریانش اینه شوهرم زن لوس خیلی دوست داره 

خواهرشو باید به زور میگفتن موهاتو بلند کن اون میرفته پسرونه کوتاه میکرده به خواهرشون میگفتن لباس مثلا گل گلی بپوش اون میرفته لباس تیره تیره میپوشیده تونیک و شلوار

لوسش میکردن فرار میکرده از دستشون و محل نمیداده بهشون 

حالا توی خونه ی ما همه موها بلند و لباسا رنگارنگ و لوس 

فکر کن شوهرم موقع خواستگاری گفته بود مانتوهات چه رنگین منم بردمش دم کمدم مانتوهای رنگارنگ نشونش دادم اصن ذوق میکرد بعد خواهرش همسنمه یبار بهم گفت مانتو مشکی بپوش تو که دیگه بچه نیستی مانتو سفیدو صورتی و آبی و گلبهی و گل گلی و زرشکی و ...میپوشی 

همونجا شوهرم گفت چکارش داری خودم میخوام شاد بپوشه 

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره
جریانش اینه شوهرم زن لوس خیلی دوست داره  خواهرشو باید به زور میگفتن موهاتو بلند کن اون میرفته ...

سوره کافرون .نصر.توحید رو هروز بخون زندگیت چشم نخوره

وقتی واسه آی وی اف آماده میشدیم خیلی استرس داشتم که اگه نشه و این حرفا عشقم گفت:خدا که گلی مثل تو ر ...

عاااااااالی بود👍👏💜

اگر تمام شب را به خاطر از دست دادن خورشید گریه کنی،لذت دیدن ستاره ها را از دست خواهی داد!
من از همسرم حرفای احساسی زیاد شنیدم  ولی چیزی که همیشه تو ذهنم هست بعد ده سال ثانیه به ثانیش ی ...

چه شوهر خوبی شما دارین

از پستای خوبتون انرژی گرفتم خوبه که هستن زنو شوهرایی که این قدر با هم خوبن،برا خودتون اسپند دود کنید دخملا،امید وارم تو همه خونه ها عشق و وفا موج بزنه فقط😍😍😍😍

بِنگَر و بِشنو ،بِگذَرو بِه شو