2737
2734

وقتی تو خیابون دستت رو میگیرم و راه میریم احساس غرور میکنم که همسرم هم باحیاء هست و هم خوشتیپ و زیبا ...

واقعا همه حرفاش رو دوست دارم و قشنگه😍😎خداروشکر همونقدر که تو جامعه جدی برخورد میکنه همونقدرم با من مهربونه و حرف های قشنگ قشنگ میزنه😄😋

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر منم دیشب بهم گفت خوشبختیش و خوشحالیش  و بهترین روز زندگیش روز مرگ منه😔 اینا رو میگفت و آخ ...

شوهر من وقتی عصبانی میشه خنده دار میشه،منم عصبانی میکنم کلی میخندم،بازم حرص میخوره😂😂😂

مثلا به من بگه منم میگم آمین میخندم

به حرف گربه سیاه که بارون نمیاد😁😁

ممنون خدا که تنهام نذاشتی،ممنون که صدامو شنیدی،نی نی هامو  مدیون توام      رب لاتذرنی فردا وانت خیرالوارثین                               خدایا شکرت 🤗😘🙄😇😇😎
2731
شوهر منم دیشب بهم گفت خوشبختیش و خوشحالیش  و بهترین روز زندگیش روز مرگ منه😔 اینا رو میگفت و آخ ...

به دل نگیر   تو این گرونی مردها همه عصبانین

بعضی موقعها آدم هایی رو میبینم که آنقدر خوبن که به خودم میگم من به خاک پاشون هم نمیرسم
واى خدايا لعنت به دل سياهش لعنت به زبون تلخش😔محلش نده تا به چيز خورى بيوفته

اصلا براش مهم نیست که بهش محل بدم یا نه بار اولشم نیست همیشه میگه بهترین روز زندگیش روزندگی مرگ منه و آخرش هم همیشه میگه الهی آمین

من از همسرم حرفای احساسی زیاد شنیدم 

ولی چیزی که همیشه تو ذهنم هست بعد ده سال ثانیه به ثانیش یادم هست 

مال شب اولی که باهم خوابیدیم تو خونشون 

تا صبح نخوابید فقط نشست بالا سرم نگام کرد اشک ریخت و سیگار کشید تا خود صبح چند بار چشام باز کردم دیدمش 

الانم خیلی شبا تا من خواب نرم نمیخوابه 

تا حالا از کسی صلوات نخاستم الان ازتون خواهش میکنم برا رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستید.                             لطفا.😘😘
بگو تو بابا منی

از قبل از عقد بهم میگه بابایی

دخترم 

خوشگلم 

عزیزدل بابایی

نمیدونم فکر کنم اون موقع که اومد خواستگاری جلوش برا بابام خودمو لوس کردم بابام گفت عزیزدل بابایی اینم دیگه گیر داد گرفت و از همون موقع همش بابا بابا میکنه 

الان که باردارم مادرشوهرم بگه شبیه ما بشه بچه ات میگه نهههه شبیه عزیزدل بابا بشه 😂😂😂😂

حالا خدایش خوبن و خوشگلن هم اونا مثل مدادرنگین هم ماها 

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره
2738
اصلا براش مهم نیست که بهش محل بدم یا نه بار اولشم نیست همیشه میگه بهترین روز زندگیش روزندگی مرگ منه ...

مثل شوهر من سرده الان ١٧ روزه قهريم بخداوندى خدا قسم يه زنگ نزده متنفرم ازش بره بميره روانى

تو هم جوابش بده بگو روز مرگ تو و خانوادت من شيرينى ميدم و هلهله ميزنم روانى

[QUOTE=138836148]اصلا براش مهم نیست که بهش محل بدم یا نه بار اولشم نیست همیشه میگه بهترین روز زندگیش روزندگی مرگ منه ...[/QUOTE

مشکلی که ندارین با هم اگر نه؟پس دلیلی برای ناراحتی شما نیست دلخور نشو ازش

از قبل از عقد بهم میگه بابایی دخترم  خوشگلم  عزیزدل بابایی نمیدونم فکر کنم اون موقع که ...

منم بعضی وقتها شوهرم میگه من عموتم 

منم میگم مگه عمو با برادرزاده ........اینکار رو میکنه

صداش در نمیاد دیگه نمیگه

بعضی موقعها آدم هایی رو میبینم که آنقدر خوبن که به خودم میگم من به خاک پاشون هم نمیرسم
گفت دوست دارم تو اون دنیا هم با هم باشیم....

ما اقوامی داریم مرده رفته بود مسجد 

آخوندها بهش گفته بود زناشون تو اون دنیا هم باهاتون

مرده گفته بود یا ابوالفضل تو اون دنیا هم زنم باهامه

از بس زنش اذیتش میکرد

منم بعضی وقتها شوهرم میگه من عموتم  منم میگم مگه عمو با برادرزاده ........اینکار رو میکنه صدا ...

نه بابا قشنگه حس پدرانه داره عمو یه جوریه 

فکر کن یبار بهش گفتم بیا بریم از عمو بلیطی بلیط بخریم انقدر خندید رفتیم بلیط خریدیم عمو بلیطی بهم گفت سلام عمو منم گفتم سلام عمو 

شوهرم همینطوری ذوق میکرد 

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره
2706