2737
2739
عنوان

ببخشید ی سوال خیلی خصوصی

| مشاهده متن کامل بحث + 12673 بازدید | 498 پست
😂😂😂😂😂😂😂😂 وااااای دلم آره خب میخوایم تجربیاتمون اضاف بشه 

من رفتم صبحانه بعدا ميام اگر نتركيد تا اون موقع😂😂😂البته از رازم چيزى فاش نميكنم فقط تلاش كنيد براى توليد شير خداقوت😂😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من رفتم صبحانه بعدا ميام اگر نتركيد تا اون موقع😂😂😂البته از رازم چيزى فاش نميكنم فقط تلاش كنيد برا ...

لوووس 

منو یه ساعت کاشتی رفتی صبحانه بخوری من راضی نیستم

حالا ک رفتی منم برم ناهارمو بذارم😜

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
2738
ای شیطون😜😜

جااااان😳😳😳😳😳😳

با منی😳😳😳😳😳

شیطان در حال طفره رفتن😂😂😂😂😜😜😜😜

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
فقط ميخوام بدونم چجورى متوجه اون تو شدى؟!😑اصلا سقف واژن كجا هست😬😬ديواراش كجان😕كف سراميكه يا پارك ...

بناش خوب نبوده

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

@بانوام

چرا تگ نمیشه بچه ها تگش کنید بیاد بخنده همشهریمه😉😉

2706