2737
2739
عنوان

ببخشید ی سوال خیلی خصوصی

| مشاهده متن کامل بحث + 12674 بازدید | 498 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینجا سوال بپرسین تا جواب بدم و برای همه ثابت بشه

چجوری از سینه آدم شیر میاد؟؟؟؟ 

این الان چند ماهه منو درگیر کرده فشار ک میدم حالت آبشاری میریزه ولی سوراخ نداره🤔🤔🤔🤔🤔

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
2731

[QUOTE=138835597]والا اينقدرى شوهرم شناخت به بدن من داره من خودم ندارم يبار ميگفت براى تخمدانت بايد فلان كار كنى😐😐...[/QUOT]

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
بگو تا تمام ۲۰۶ استخوان بدن انسان رو با اصطلاح لاتین آناتومی همشونو بهت بگم تا روت کم بشه

اناتومی فیزیولوژی اسکلت بدن رو با رسم شکل لطفا😌

سیع کن درمقابل اونیکه باهات قصد بازی داره بازیگر خوبی باشی🎭
2738
کی گفته سوراخ نداره ریزه و دیده نمیشه

😉

مرسی

آناتومی فیزیولوژی🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😋😋😋😋🤣😋😋🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣سوالت ...

بخوام بی ادب باشم قهویت میکنم شوخی شوخی نزار دهنم وا شه باشه !!!!!وقتی میگم یه جای کارت میلنگه الکی جو میگرتت 

سیع کن درمقابل اونیکه باهات قصد بازی داره بازیگر خوبی باشی🎭
2706