2737
2739
مرد گوشی که بخواد با حرف مردم عشقشو ول کنه همون بهتر که بره گورش هم گم کنه

حالا فحش لازم نبود ولی منم همین منظورو داشتم . کی عشقشو بابت حرف بقیه ول کرده . مگه این خانم اشتباه کرده باشه که فکر کرده اون عاشقه . یا حرف مردم نبوده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منممم.اخه چرا وقتی میدونست ی روز ولم میکنه میگفت دوسم داره و عاشقمه چرا انقدر مهربون بود..چرا میگفت و قسم خورد و قول دادم هیچوقت تنهام نمیذاره..چرا بهم میگفت خداتورو ازم نگیره چرا بغلم گریه کرد اخه چرا

99/9/9خونه خودمم😍🥰❤
2728
منممم.اخه چرا وقتی میدونست ی روز ولم میکنه میگفت دوسم داره و عاشقمه چرا انقدر مهربون بود..چرا میگفت ...

اینکه این جملات گفته میشه . بستگی داره زمان گفتن این جمله کی باشه . اگه تو زماشن عاشقانه تو راحتی باشه که همه میگن . اما بعد از 2 الی 3 تا توفان مرد افکن باشه اون حسابه . 

2738
منممم.اخه چرا وقتی میدونست ی روز ولم میکنه میگفت دوسم داره و عاشقمه چرا انقدر مهربون بود..چرا میگفت ...

چون احساسات آدما همیشه ثابت نیست

اون موقع داشته

الان نداره

حالا به هزار و یک دلیل....

ولی این فکر که هیچوقت دوسمون نداشته غلطه

آدم یه رفتاری یه صحبتی دیده که امیدوار شده

نه؟

چون خیلی خشنه ؟ معلومه یه مرد گذشته رو هم نمیزنه مگه بخواد حلش کنه . منم میفهمم شما از کجا فهمیدی .& ...

نه خشن نیست اتفاقا

منتهی فقط یه مرد میتونه انقدر راحت از گذشته بگذره و راجبش صحبت کنه!

نه خشن نیست اتفاقا منتهی فقط یه مرد میتونه انقدر راحت از گذشته بگذره و راجبش صحبت کنه!

بستگی به آدمش داره . یکی با اینکه مرده احساساتی نیست . یکی زود متنفر میشه و احساساتیه . یکی شکست عشقو خورده بازم احساستیه . یکی تنوع دوست داره ادای عاشقا رو برای یکی دیگه در میاره . هزار مدل هست . من فضای فکری خودمو دارم و با جزئیات از خودم می تونم بگم . منم از یه نقطه ای به بعد از گروه های کلی که گفتم جدا میشم . فضای خصوصی میشه . 

2706