2733
2739
عنوان

یه سوال در مورد ازمایش بکارت داشتم...

| مشاهده متن کامل بحث + 10513 بازدید | 194 پست
فرهنگا متفاوت نیست گلم یه چیزی هست به اسم بی فرهنگی

قدیمی ها یه چیزایی رو قبول دارن که الان به نظر ما منسوخه.

خود دختر و پسر که تحصیل کرده و دنیا دیده هستن باید افکار مستقلی داشته باشن. و زیر بار نرن. 

اما متاسفانه خیلی ها وقتی ازدواج میکنن که هنوز از نظر مالی و فکری مستقل نشدن. پس تن میدن به فرهنگ های منسوخ گذشته. 

لطفا لایک نفرمایید.    با تشکر
یعنی نرم ازمایش؟؟؟

نه درد نداره. 

برو حتما چون ممکنه بعدا سرت منت باشه. پس رفتن رو حتما حتما برو اگه مطمئنی میخوای با این اقا ازدواج کنی.

اما من بودم کلا به خاطر خانواده ای با این تفکر باهاش ازدواج نمیکردم.

تدریس کاملا رایگان گرامر زبان انگلیسی در گروه تلگرام و تدریس کنکوری زبان پایه دهم و یازدهم و دوازدهم  هر جلسه 2 ساعته ده هزار تومان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی نرم ازمایش؟؟؟

نه نرو

چرا اونی که باید کوتاه بیاد تا بحث و درگیری نشه تو باشی!

مادر این اقا چرا کوتاه نیومد از عقاید پوسیدش؟

دکتر برو ولی برای اینکه راجب خودت اطلاعات داشته باشی

نه گواهی و اثباتش به کسی

وا خودش مشکل نداره با این قضیه  شما هی میگید تجدیدنظر کنه؟  فقط در مورد چیزی که ازتون خو ...

یعنی خیلی حرف بدی زده؟؟

به من شک داشته حتما

دیده من دوسال با پسرش دوست بودم پیش خودش گفته ختما قبل از پسر من با کسه دیگ هم بوده😟

قرار به زودی خدا دوتا دختر دوقلو خوشگل بهم هدیه بده واسه دیدنشون لحضه شماری میکنم 💜 لطفا با اون دل های پاکتون برام دعا کنید که بتونم مادر خوبی براشون باشم و درست بزرگشون کنم 😍و سالم باشن تن درست💚 
2731
اره کصافت بیشعور دیده من استرس دارم هول شدم فاز مسخره بازی بر داسته دیشب خوابم نبرد از استرس😂😂😂

نگران نباش اصن

دکتر نگاه میکنه فقط

گواهی سلامتتو میده نوعشم بهت میگه

بـِخند بِزار هَمه بِفَهمَن قَوى تَر اَز ديروزى!♡
نه نرو چرا اونی که باید کوتاه بیاد تا بحث و درگیری نشه تو باشی! مادر این اقا چرا کوتاه نیومد از عق ...

نمیدونم😟

قرار به زودی خدا دوتا دختر دوقلو خوشگل بهم هدیه بده واسه دیدنشون لحضه شماری میکنم 💜 لطفا با اون دل های پاکتون برام دعا کنید که بتونم مادر خوبی براشون باشم و درست بزرگشون کنم 😍و سالم باشن تن درست💚 

من اصلا دید خوبی به اینجور خانواده ها ندارم 

طرف اگه به زنش اعتماد داشته باشه اینکارو نمیکنه گور بابای حرف مردم 

اگرم اعتماد نداره اصلا ازدواج نکنه بهتره 

به نظرم این کار فقط تحقیر کردن دختراست 

اگه داستان زندگیمو فیلم کنم 😏 تو پیام بازرگانی وسطشم نیستی 👎😎😏😂

این رسم ها رو باب نکنید 🤭🤧 آدم خجالت میکشه بره پیش یه غریبه معاینه شه🐒

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
2740
قدیمی ها یه چیزایی رو قبول دارن که الان به نظر ما منسوخه. خود دختر و پسر که تحصیل کرده و دنیا دیده ...

من بین قدیمی ها هم ندیدم

تنها جایی که راجبش شنیدم اینجاست

اگرم قراره استارتر دکتر بره

بگن ما رسم داریم داماد هم معاینه بشه

بد حرفی میزنم ؟

بخدا اگر همچین درخواستی کنن قیامت میشه😅

چقدر یه آدم میتونه به خودش بی احترامی کنه اخه

من اصلا دید خوبی به اینجور خانواده ها ندارم  طرف اگه به زنش اعتماد داشته باشه اینکارو نمیکن ...

نه نه 

نامزدم پری شب قبل از این ک مامانش بیاد خونمون بهم زنگ زد گفت مامانم تو راهه داره میاد خونتون اگ این حرفو زد قبول نکن

منم گفتم باشع ولی بعدش مامانم گف نه قبول کن بعدا برات حرف در میارن😞

دوستم گفت فقط نگاه میکنه دستتم نمیزنه 

یه خواستگار من دارم اونم اول بحثو برد گفت یه همکارام ازدواج کرد شب اول خون نیومد ودعوا ودرگیری تازنه رفت دکتروفهمیدن حلقویه.خودمونم باید بریم اول کاردکتر بدونیم چه نوعیه اگاهی داشته باشیم😐😐ولی حسم میگه ازعمدونقشه میخواد ببره تست بدم مطمئن بشه😖نظرشما چیه

نه نه  نامزدم پری شب قبل از این ک مامانش بیاد خونمون بهم زنگ زد گفت مامانم تو راهه داره میاد خ ...

راست میگه قبول کن بخصوص غرییه هستن ....منم مامانم اصرار کرد گرفتم ولی اونا کاری نداشتن بگیرم یا نه ....ی کوچولو واسم درد داشت 😑

در دنیای من یک تو کافی ست...تا بهشت را همین حوالی خودم شانه به شانه ی دوست داشتن تو تجربه کنم ....😍😍😘😘😘

من خودمم اصلا دوست ندارم

ادم یه حس بدی بهش دست میده

😟

2706