2733
2734

اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 

فاتحه و صلوات هدیه به روح شهید محمد پور

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷

خطاست که میگویند از دل برود هر آنکه از دیده رود..

شادی روحش صلوات💕💕

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم

صد صلوات تقدیم به شهید عزیز امروز وسوره فجر

صد صلواتم تقدیم به شهید سردارمون

خدا حفظ کنه شما و دوستانی رو که تو این گیر ودار زندگیای سخت امروزی یادونام شهدا رو زنده نگه میدارن برامون

انشاالله خیرکار خوبتون به خودتون برگرده😘😘

2731
@bitaaa67       @آلالهسرخ        @سلینتا     @dokh ...

عزیزم از شهید بزرگوار بخواه برام پیش آقا امام حسین ع دعا کنه 🌷 یعنی میشه منم حاجت روا بشم🌷🌷

الهی و ربی من لی غیرک    خدای من و پروردگار من من جز تو که را دارم؟؟             👦👰👶
خطاست که میگویند از دل برود هر آنکه از دیده رود.. شادی روحش صلوات💕💕 اللهم صلی علی محمد وال محمد ...

صد صلوات به نیابت شما عزیز 🙏🌹🌹

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧
2740
تقدیم بر مزار شهید مجردمون  از حیاط خونمون

عجب شعر و منظره قشنگی 

احسنت 

ارسالی از سمیه 

😊😊😂😍😍🌹🌹🌹

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧
سلام عزیزم ممنون فدات بشم ❤❤❤❤خیر ببینی

سلام عزیزم . شرمنده محبت های شما عزیزم

🌹🌹🌹🌿🌿🌿🌿🌹🌹🌹

سلام عزیزم صد صلوات تقدیم به شهید عزیز امروز وسوره فجر صد صلواتم تقدیم به شهید سردارمون خدا حفظ ک ...

خوبی و محبت و یاد شهدا به برکت و یاد شما عزیزم هست نه بنده حقیر 🙏🙏🙏🙏🙏🌿🌿🌿🌹🌿🌿🌿🌹🌿🌿🌹🌹🌿🌿🌿🌹🌹

سلام عزیزم ، یه تسبیح صلوات و چهار سوره فجر هدیه به این شهید عزیز 🌺⁦❤️⁩

شما جوان‌های عزیز به توفیق الهی شکست آمریکا را خواهید دید؛ به توفیق الهی به زانو در‌آمدن صهیونیسم را خواهید دید؛ به توفیق الهی عظمت و عزّت نهایی ملّت ایران را مشاهده خواهید کرد : رهبر عزیز انقلاب
عزیزم از شهید بزرگوار بخواه برام پیش آقا امام حسین ع دعا کنه 🌷 یعنی میشه منم حاجت روا بشم🌷🌷

سلام عزیزم . چشم قابل باشم حتما ..فدات شم حتما حاجت روا میشید مطمئن باشید ....شهدا محبت دارن و به اندازه تمام انسانها  معجزه در دنیا داشته دارند .

به حق سیدالشهدا حاجتتون روا 🌿🌹🌹🌿🌹🌹🙏🌿🌿🌹🌿🌿🌹🌹🌿

2706