2737
2734

ما ک نامزد کردیم سال ۸۶ مامانمو مادرشوهرم با همفکریه هم اومدن مارو قفل کردن نتونیم تا شب عروسی کاری کنیم😐😐😐 ماام امتحان کردیم دیدیم قفلش الکیه 😂😂

چشمت ب امضام افتاد برا شفای مامانم صلوات میفرسی💔🙏
تازه بعدا میگفتن مشکوک بودین زیاد تو اتاق نموندین زود اومدین بیرون😡😱

واااااای.چکار به شما داشتن که زود شده یا دیر

مگه شب نبود چرا از اتاق اومدین بیرون خب. میخوابیدین تا صبح

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما ک نامزد کردیم سال ۸۶ مامانمو مادرشوهرم با همفکریه هم اومدن مارو قفل کردن نتونیم تا شب عروسی کاری ...

اتفاقا به ما هم همچین پیشنهادی کردن ولی مامانم انجام نداد خخخ..آخرش چیشد خب اومدن وایسادن بالا سرتون عایا؟

2728
چی کشیدی از دستشون

شش ماه تو یه اتاق نه متری شریک بودم،انقققققققدر آزارم دادن و هنوزم میدن که دیگه بریدم،تورو خدااااااااا هر کی این پست رو میخونه برا آرامش زندگیم از دست پدرشوهر مادرشوهرم برام دعا کنه،منو همسرم و بچه‌هام به یه آرامش عمیق نیاز داریم،دیگه بریدم،تو سن ۲۴ سالگی از درون یه پیرزن ۸۰ ساله عجوز و درمونده و عزادارم،عزاردار تموم زخمهایی که این زن و مرد به روح و جسمم زدن،کاری کردن که شوهرم منو تو هفت ماهگی بچم با شکم حامله گرفت زیر لگد،نه کسی برام مونده و نه آبرویی،شاید من خیلی گناهکار و بدم،شماها از خدا برام طلب رحمت کنید😔💐♥️

دود اگر بالا نشیند کسر شان شعله نیست♥️،جای چشم ابرو نگیرد گرچه او بالاتر است😌
اتفاقا به ما هم همچین پیشنهادی کردن ولی مامانم انجام نداد خخخ..آخرش چیشد خب اومدن وایسادن بالا سرتون ...

اره متاسفانه خواهرشوهره بیشعورم اومد پیش چشم داداشش ی دستمال مسخره سنجاق کرد ب تشک رف شوهرمم یکم یجاشو زخم کرد خونی دادیم بهشون جالب اینجاس ی پیرزن ت  فامیلاشون بود نگا کرده بود گفته بود این عروس بچه هاش همه پسر میشن😐😐😐

2740
واااااای.چکار به شما داشتن که زود شده یا دیر مگه شب نبود چرا از اتاق اومدین بیرون خب. میخوابیدین تا ...

شب نبود،غروب فرستادنمون،گفتن قبل رفتن مهمونا باید باشه که خیالمون راحت شه،آخه من قبلا عقد کرده بودم و جدا شدم،هنوزم عذابم میدن

دود اگر بالا نشیند کسر شان شعله نیست♥️،جای چشم ابرو نگیرد گرچه او بالاتر است😌
اره متاسفانه خواهرشوهره بیشعورم اومد پیش چشم داداشش ی دستمال مسخره سنجاق کرد ب تشک رف شوهرمم یکم یجا ...

چه جالب خون مرد رو تشخیص دادن ایول👌👌👌👌😆😆😆😆

فقط خودت باش 
خخخخ کلیدشو نگه میدارن شب عروسی بازش میکنن بابا همش خرافاته

اره بابا من ک برام خنده دار بود ب شوهرم گفتم مرده بود از خنده انقد هی گف بیا ببینم واقعیه یا نه گولم زد😂